SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sv Urk promoot dames scheidsrechters

Sinds kort beschikt sv Urk over een scheidsrechter coordinator Fokke Molenaar, in hart en nieren scheidsrechter. Hij is aangesteld als contactpersoon namens de KNVB, die komend seizoen een nieuw traject heeft ingeslagen om te komen tot meer betrokkenheid van jeugdleden als scheidsrechter bij het voetbal. Ook is de categorie dames in aansluiting op het traject Damesvoetbal van harte welkom. Ter promotie hiervan is een verslag als foto bijgevoegd.

 

Interesse, neem dan contact op met Fokke Molenaar. Hij is bereikbaar onder 06-46109142 en Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV