SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Spoorloos verdwenen: GoPro Camera

Met man en macht is de afgelopen week gezocht naar een GoPro camera, die het afgelopen seizoen voor Urk 1 werd gebruikt voor analyse van de wedstrijdbeelden. Deze camera is zoek inclusief twee batterijen. De voorlaatste berichten zijn dat de camera op de toren heeft gestaan en daar met voetsteun en al is weggehaald. Daarna zou volgens de laatste berichten de camera in een daarvoor bestemd zwart kistje hebben gelegen in de printerruimte naast de bestuurskamer. Toch blijkt dat de camera inclusief reservebatterij zoek is, terwijl het zwarte kistje met kabels en afstandsbediening nog wel aanwezig is. 

 

Uit vorenstaande kun je de volgende conclusie trekken. De printerruimte en bestuurskamer is een ruimte waar niet iedereen komt. De reservebatterij wordt normaliter niet gebruikt tijdens opnames, maar is wel verdwenen. Uiteraard gaan wij er niet van uit dat dit spul gestolen is. Met deze oproep wil ik jullie (voor zover van toepassing) wel vragen of iets meer bekend is over deze camera. Iemand moet toch als laatste weten waar de camera gebleven is.

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk