SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Poule-indeling E1 en E3 Districtskampioenschap N-Nederland

Onze E1 en E3 doet a.s. zaterdag 15 augustus in Leek mee aan het landelijke Voetbal Talenten  Toernooi dat in alle 6 KNVB districten start met een districtskampioenschap.

Op deze districtskampioenschappen worden vervolgens de NK tickets verdeeld. Dit districtskampioenschap van KNVB district Noord wordt gehouden op het sportpark van organisator TLC.
 
Tijdens het toernooi spelen onze E pupillen eerste 3 poule-wedstrijden waarna zij doorstromen naar de middag-kwartfinales van Categorie I, II, III of IV. Elk team speelt sowieso 6 wedstrijden tijdens het toernooi.
De kampioen, vice-kampioen en nummer 3 van Categorie I hebben direct recht op een NK ticket. Kans op een NK ticket ligt ook klaar voor enkele andere eindposities. De sportiviteitskampioen van het toernooi, dat wordt bepaald door de sportiviteitspunten dat elk team per wedstrijd krijgt, krijgt zeker een NK ticket aangeboden.
 
Wat het Voetbal Talenten Toernooi naast een hoog kwalitatief wedstrijdschema en het prestigieuze sportiviteitskampioenschap ook uniek maakt is de Gezonde Voetbalkantine. De hele dag zal de kantine betere voeding aanbieden dan we normaal gewend zijn. Het districtskampioenschap start om 09.30 uur met de openingsceremonie inclusief officieel Wilhelmus! Iedereen is welkom en entree is vrij.
 
Wij wensen onze E1 en E3 heel veel plezier en succes toe!E1 en E3

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK