SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Poule-indeling E1 en E3 Districtskampioenschap N-Nederland

Onze E1 en E3 doet a.s. zaterdag 15 augustus in Leek mee aan het landelijke Voetbal Talenten  Toernooi dat in alle 6 KNVB districten start met een districtskampioenschap.

Op deze districtskampioenschappen worden vervolgens de NK tickets verdeeld. Dit districtskampioenschap van KNVB district Noord wordt gehouden op het sportpark van organisator TLC.
 
Tijdens het toernooi spelen onze E pupillen eerste 3 poule-wedstrijden waarna zij doorstromen naar de middag-kwartfinales van Categorie I, II, III of IV. Elk team speelt sowieso 6 wedstrijden tijdens het toernooi.
De kampioen, vice-kampioen en nummer 3 van Categorie I hebben direct recht op een NK ticket. Kans op een NK ticket ligt ook klaar voor enkele andere eindposities. De sportiviteitskampioen van het toernooi, dat wordt bepaald door de sportiviteitspunten dat elk team per wedstrijd krijgt, krijgt zeker een NK ticket aangeboden.
 
Wat het Voetbal Talenten Toernooi naast een hoog kwalitatief wedstrijdschema en het prestigieuze sportiviteitskampioenschap ook uniek maakt is de Gezonde Voetbalkantine. De hele dag zal de kantine betere voeding aanbieden dan we normaal gewend zijn. Het districtskampioenschap start om 09.30 uur met de openingsceremonie inclusief officieel Wilhelmus! Iedereen is welkom en entree is vrij.
 
Wij wensen onze E1 en E3 heel veel plezier en succes toe!E1 en E3

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk