SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Poule-indeling E1 en E3 Districtskampioenschap N-Nederland

Onze E1 en E3 doet a.s. zaterdag 15 augustus in Leek mee aan het landelijke Voetbal Talenten  Toernooi dat in alle 6 KNVB districten start met een districtskampioenschap.

Op deze districtskampioenschappen worden vervolgens de NK tickets verdeeld. Dit districtskampioenschap van KNVB district Noord wordt gehouden op het sportpark van organisator TLC.
 
Tijdens het toernooi spelen onze E pupillen eerste 3 poule-wedstrijden waarna zij doorstromen naar de middag-kwartfinales van Categorie I, II, III of IV. Elk team speelt sowieso 6 wedstrijden tijdens het toernooi.
De kampioen, vice-kampioen en nummer 3 van Categorie I hebben direct recht op een NK ticket. Kans op een NK ticket ligt ook klaar voor enkele andere eindposities. De sportiviteitskampioen van het toernooi, dat wordt bepaald door de sportiviteitspunten dat elk team per wedstrijd krijgt, krijgt zeker een NK ticket aangeboden.
 
Wat het Voetbal Talenten Toernooi naast een hoog kwalitatief wedstrijdschema en het prestigieuze sportiviteitskampioenschap ook uniek maakt is de Gezonde Voetbalkantine. De hele dag zal de kantine betere voeding aanbieden dan we normaal gewend zijn. Het districtskampioenschap start om 09.30 uur met de openingsceremonie inclusief officieel Wilhelmus! Iedereen is welkom en entree is vrij.
 
Wij wensen onze E1 en E3 heel veel plezier en succes toe!E1 en E3

Agenda

maandag 19 feb 2018 - 19:30 20:30 uur
Jeugdcommissie vergadering
dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels