SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Geen uitnodiging, wel recht,.... dan reageren

Met de grootste zorg is een lijst samengesteld van personen, die uitgenodigd worden voor de jubileumavond 75 jaar Sv Urk op 2 oktober a.s. In bijzonder zijn alle actuele kaderleden (bestuurlijke functie) en vrijwilligers hiervoor uitgenodigd. Daarnaast werden de exclusieve leden, een ruim aantal sponsoren en speciale gasten en oud bestuursleden uitgenodigd.

 

Begin deze week (week 36) zijn inmiddels veel uitnodigingen per mail verzonden, voor zover wij die mailadressen tot beschikking hadden. Donderdag 3 september gaan alle overige uitnodigingen per post de deur uit en die zal vrijdag of zaterdag bij u op de mat vallen.

 

Mocht het zo zijn dat u geen uitnodiging ontvangt, maar wel meent hier recht op te hebben als kaderlid of vrijwilliger of anderzins, dan kunt u reageren naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. We kunnen dan nog het een en ander rechtzetten. Let wel, 20 september geldt als uiterste deadline i.v.m. de voorbereidingen.

Agenda

zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum
maandag 12 mrt 2018 - 19:30 uur
AB Vergadering

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels