SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Gewijzigde uitgifte Jubileumboek

In het kader van het 75 jarig bestaan heeft de werkgroep “75 jaar Sv Urk” in samenwerking met GBU en Het Urkerland een prachtig jubileumboek samengesteld. Hierbij mag best vermeld worden dat beide instanties enorm veel werk (gedeeltelijk belangeloos) hebben verricht om dit prachtige exemplaar op te zetten, waarin in vogelvlucht de geschiedenis van Sv Urk wordt gepresenteerd. Met name Lub Post mag als architect worden genoemd, die veel vrije uren heeft besteed aan dit prachtige boekwerk.

 

Gewijzigde uitgifte:
U kunt als lid van Sv Urk dit boek per adres in bezit krijgen. Ten eerste krijgen de bezoekers na afloop van de Jubileumavond een exemplaar. Daarna zal in de week daarop volgend enkele avonden in de kantine gepland worden waar de overige leden van sv Urk dit boek kunnen ophalen. Hierbij is legitimatie verplicht. Dit is dus in tegenstelling van wat er in het clubblad vermeld staat.

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK