SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Gewijzigde uitgifte Jubileumboek

In het kader van het 75 jarig bestaan heeft de werkgroep “75 jaar Sv Urk” in samenwerking met GBU en Het Urkerland een prachtig jubileumboek samengesteld. Hierbij mag best vermeld worden dat beide instanties enorm veel werk (gedeeltelijk belangeloos) hebben verricht om dit prachtige exemplaar op te zetten, waarin in vogelvlucht de geschiedenis van Sv Urk wordt gepresenteerd. Met name Lub Post mag als architect worden genoemd, die veel vrije uren heeft besteed aan dit prachtige boekwerk.

 

Gewijzigde uitgifte:
U kunt als lid van Sv Urk dit boek per adres in bezit krijgen. Ten eerste krijgen de bezoekers na afloop van de Jubileumavond een exemplaar. Daarna zal in de week daarop volgend enkele avonden in de kantine gepland worden waar de overige leden van sv Urk dit boek kunnen ophalen. Hierbij is legitimatie verplicht. Dit is dus in tegenstelling van wat er in het clubblad vermeld staat.

Agenda

woensdag 17 jan 2018 - 19:30 uur
Overleg AB / BCU
donderdag 18 jan 2018 - 19:30 uur
Sportverkiezingen Urk
zaterdag 20 jan 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - csv Apeldoorn
dinsdag 23 jan 2018 - 19:30 uur
Overleg COH
zaterdag 27 jan 2018 - 14:30 uur
Excelsior'31 - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV