SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


"Een Club om trots op te zijn"

We kunnen terug kijken op een fantastische jubileumavond. Velen van ons maakten gebruik om aanwezig te zijn op deze toch wel bijzondere avond. Presentator Albert Brouwer, die deze avond de strakke regie voerde en fantastisch presenteerde, begon de avond om iedereen welkom te heten.


Daarna een avondvullend programma met toespraak voorzitter, benoeming exclusieve leden, presentatie van ons nieuwe clublied en een stukje nostalgie vertolkt door Auke Brouwer. En in het bijzonder de presentatie van ons jubileumboek, waar menigeen met spanning naar heeft uit gekeken. We kunnen wel stellen dat het een bijzonder mooi jubileumboek is geworden.

 

Een avond, die door de vele medewerkers, tot een succesvolle avond bestempeld kan worden.
Het is mijn behoefte dan ook, zonder verder namen noemen, een ieder te bedanken die op wat voor manier dan ook, hun/haar medewerking hebben verleend om deze avond te doen slagen.

 

Voorzitter
G.A.Meun

Agenda

zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum
maandag 12 mrt 2018 - 19:30 uur
AB Vergadering

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels