SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


"Een Club om trots op te zijn"

We kunnen terug kijken op een fantastische jubileumavond. Velen van ons maakten gebruik om aanwezig te zijn op deze toch wel bijzondere avond. Presentator Albert Brouwer, die deze avond de strakke regie voerde en fantastisch presenteerde, begon de avond om iedereen welkom te heten.


Daarna een avondvullend programma met toespraak voorzitter, benoeming exclusieve leden, presentatie van ons nieuwe clublied en een stukje nostalgie vertolkt door Auke Brouwer. En in het bijzonder de presentatie van ons jubileumboek, waar menigeen met spanning naar heeft uit gekeken. We kunnen wel stellen dat het een bijzonder mooi jubileumboek is geworden.

 

Een avond, die door de vele medewerkers, tot een succesvolle avond bestempeld kan worden.
Het is mijn behoefte dan ook, zonder verder namen noemen, een ieder te bedanken die op wat voor manier dan ook, hun/haar medewerking hebben verleend om deze avond te doen slagen.

 

Voorzitter
G.A.Meun

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk