SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Trainerskoppel stopt eind dit seizoen bij Urk 1

Na een samenwerking van vier jaar hebben het bestuur van SV Urk en hoofdtrainer Rolf de Boer besloten dat na dit seizoen de wegen uiteen gaan. Samen met Rolf de Boer zal ook assistent Jeroen van de Berg na dit seizoen afscheid nemen.


Trainer Rolf de Boer heeft samen met Jeroen van de Berg ontzettend goed werk bij de club verricht en de verwachtte doelstellingen zijn zeker behaald. Rust brengen in de organisatie, doorgroeien naar hoofdklasseniveau en - het sociale aspect niet uit het oog verliezend - zijn enkele zaken waar de laatste jaren druk aan is gewerkt. Het bereiken van de derde ronde Amstel-cup, en de loting tegen de landskampioen Ajax, kan zeker bestempeld worden als een hoogtepunt.

 

We wensen trainer Rolf de Boer, en Jeroen v/d Berg een mooie club toe, waar zij net als bij onze mooie club een vervolgstap in hun carrière kunnen maken.

Agenda

vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels