SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorbeschouwing ACV-Urk

Zaterdag mogen de spelers van Urk opnieuw de bus, ditmaal voor de reis naar Assen, waar ACV de tegenstander zal zijn.

ACV is goed uit de winterstop gekomen, getuige de 0-2 overwinning van twee weken geleden in Drachten tegen Drachtster Boys, en de 3-2 thuisoverwinning van afgelopen zaterdag tegen Excelsior'31. Voor de titelkandidaat uit Rijssen een dure nederlaag, omdat daarmee het kampioenschap wel heel erg ver weg is komen te liggen. De titelrace kan zaterdag trouwens wel eens definitief beslist worden als de wedstrijd Harkemase Boys tegen Excelsior'31 in een overwinning eindigt voor de Friezen.
Door deze twee overwinningen, is ACV gestegen naar de zesde plaats op de ranglijst, en heeft het weer de aansluiting hervonden met de middenmoot.

Ook Urk is natuurlijk goed begonnen na de winterstop. Een thuisoverwinning van 3-1 tegen Apeldoorn, werd vorige week gevolgd door een 3-3 gelijkspel in Aalten tegen AZSV, waarbij in de slotfase een 3-1 achterstand werd weggewerkt. Zowel ACV als Urk zullen dus met vertrouwen met elkaar de strijd aangaan. Door deze behaalde vier punten staat Urk nu op de tiende plaats, en heeft het de ploegen in de middenmoot weer in het vizier.

De thuiswedstrijd tegen ACV eindigde begin dit seizoen in een 1-1 gelijkspel. Namens Urk scoorde Jelle de Boer na een klein kwartier, maar vlak na rust was het Danny Menting die uit een strafschop de wedstrijd weer in evenwicht bracht.

Wedstrijden tussen ACV en Urk staan altijd garant voor boeiende voetbalgevechten, met voor Urk als bijkomend voordeel, dat het sinds 23 september 2006 niet meer heeft verloren in de hoofdstad van Drente.

De wedstrijd staat zaterdag onder leiding van de heer Fikkert, en begint om 14.30 uur op Sportpark Het Stadsbroek in Assen.

Agenda

maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)
dinsdag 25 dec 2018
Kerstdagen

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST