SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Riekelt Nentjes terug 'op het oude nest'

Na Danny Mazereeuw en Dick Hakvoort keert ook Riekelt Nentjes terug bij sportvereniging Urk.  

Na gesprekken met trainer Lucas Hoekman heeft de aanvaller besloten zijn carrière voort te zetten bij de club waar het allemaal begon. Riekelt Nentjes speelt dit seizoen in het tweede elftal van SC Genemuiden. Het besluit om daar te gaan spelen was mede ingegeven door het feit dat zijn vriendin daar woont. Een ander belangrijk punt was dat hij onder Rolf de Boer te weinig speeltijd kreeg. Met de komst van Lucas Hoekman als hoofdtrainer lijkt dat probleem tot het verleden te gaan behoren. De snelle aanvaller maakte indruk tijdens wedstrijden van het eerste elftal van Urk, maar kon geen vaste basisplaats afdwingen. Vooral zijn optreden in het bekerduel tegen Flevo Boys zorgde er voor dat er veel belangstelling kwam voor Riekelt Nentjes. Ook voor volgend seizoen kon hij op veel aandacht rekenen. Zo informeerde Flevo Boys ook nog naar de diensten van de aanvaller. Uiteindelijk besloot hij terug te keren naar Urk.

Agenda

maandag 19 feb 2018 - 19:30 20:30 uur
Jeugdcommissie vergadering
dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels