SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Alleen op maandag voetbalschool

Donderdagavond is er kort overleg geweest over het vervolg van de voetbalschool, er is besloten om alleen op maandagavond voetbalschool te draaien de komende weken. We hebben deze cyclus niet genoeg beschikbare trainers om ook op woensdag voetbalschool aan te bieden.

Dat betekent dat de ene week de E- en F-KNVB teams aan de beurt zijn en de andere week de E- en F-divisie teams. Aanstaande maandag 11 april zijn de KNVB teams aan de beurt.

Voor de planning en de belasting op de wel beschikbare trainers is dit ook veel beter. We hopen dat we in toekomst weer op maandag en woensdag aan de slag kunnen, want hoe meer de pupillen voetballen, hoe beter ze ontwikkelen.

De planning voor de trainers volgt uiterlijk zaterdagavond!

 

 

 

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk