SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk B1 wint overtuigend!

Op een prachtige zonnige zaterdagmorgen stond de wedstrijd in de 2e ronde nacompetitie Urk B1 - Bon Boys B1 op het programma. Vanaf de aftrap tot aan het eind was Urk te betere ploeg. Ferdi Kramer had in de eerste minuten de eerste kans om te scoren, maar werd ligt aangetikt in de 16 en was uit balans, maar Ferdi bleef staan, anders had de scheids de bal op de stip moeten leggen. Maar dat gebeurde niet. Iets verder in de wedstrijd en éven niet opletten achterin, krijgt Bon Boys een kans en gelijk is het raak 0-1 in de 4e minuut. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Urk steeds sterker en sterker, Urk kans op kans, maar de bal wilde er maar niet in. Tot aan de 25e minuut was en Ben Post die een prachtig doelpunt maakte 1-1. Tot aan de rust bleef de stand ongewijzigd, maar wat betreft de kansen, zou dat zomaar 4-1 moeten en kunnen zijn.

 

De tweede helft was nog maar amper 3 minuten oud, of Ferdi wist zich goed vrij te spelen en maakte de 2-1. Na dit doelpunt vroeg Ben Post om een banaantje om wat meer energie te kregen en waarempel in de 12e minuut maakt Ben zijn 2e van deze dag 3-1, Urk kon nu vrijuit voetballen en werken aan het doelsaldo. Pas in de 28e minuut van de 2e helft werd het 4-1 door Ferdi Kramer (zijn 2e van deze morgen) en Ben Post maakte in de 31e minuut zijn derde doelpunt en zette de tussenstand en tevens eindstand op het scorebord neer 5-1, wat een banaantje al niet kan doen. Al met al achterin bijna niks weggegeven een middenveld om van te watertanden en fantastische aanvallers!!

 

Volgende week naar Haakbergen wacht de return tegen Bon Boys, dan gaat er een doos bananen mee de bus in. Tot volgende week!

Agenda

dinsdag 11 dec 2018 - 19:30 uur
BCU wijnproeverij
donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST