SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Urk B1 wint overtuigend!

Op een prachtige zonnige zaterdagmorgen stond de wedstrijd in de 2e ronde nacompetitie Urk B1 - Bon Boys B1 op het programma. Vanaf de aftrap tot aan het eind was Urk te betere ploeg. Ferdi Kramer had in de eerste minuten de eerste kans om te scoren, maar werd ligt aangetikt in de 16 en was uit balans, maar Ferdi bleef staan, anders had de scheids de bal op de stip moeten leggen. Maar dat gebeurde niet. Iets verder in de wedstrijd en éven niet opletten achterin, krijgt Bon Boys een kans en gelijk is het raak 0-1 in de 4e minuut. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Urk steeds sterker en sterker, Urk kans op kans, maar de bal wilde er maar niet in. Tot aan de 25e minuut was en Ben Post die een prachtig doelpunt maakte 1-1. Tot aan de rust bleef de stand ongewijzigd, maar wat betreft de kansen, zou dat zomaar 4-1 moeten en kunnen zijn.

 

De tweede helft was nog maar amper 3 minuten oud, of Ferdi wist zich goed vrij te spelen en maakte de 2-1. Na dit doelpunt vroeg Ben Post om een banaantje om wat meer energie te kregen en waarempel in de 12e minuut maakt Ben zijn 2e van deze dag 3-1, Urk kon nu vrijuit voetballen en werken aan het doelsaldo. Pas in de 28e minuut van de 2e helft werd het 4-1 door Ferdi Kramer (zijn 2e van deze morgen) en Ben Post maakte in de 31e minuut zijn derde doelpunt en zette de tussenstand en tevens eindstand op het scorebord neer 5-1, wat een banaantje al niet kan doen. Al met al achterin bijna niks weggegeven een middenveld om van te watertanden en fantastische aanvallers!!

 

Volgende week naar Haakbergen wacht de return tegen Bon Boys, dan gaat er een doos bananen mee de bus in. Tot volgende week!

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK