SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Zaterdag 11 juni s.v.Urk familiedag

De evenementen commissie organiseert al jarenlang deze familiedag, die bedoelt is om met alle clubleden en hun familie het voetbalseizoen feestelijk af te sluiten. Voor alle leeftijdscategorieën is er een programmaonderdeel. Elk jaar helpen talloze vrijwilligers mee en worden we financieel gesteund door plaatselijke ondernemers. Iets waar we steeds weer versteld door staan. Een club ben je samen en dat geldt vooral voor een vereniging als de onze. Strijd, passie en plezier! Deze woorden zijn woorden die weer duidelijk worden op de familiedag.

 

Wij hopen dat veel clubleden weer aanwezig zullen zijn. Overdag is er van slles te doen voor onze jeugd en s middags ook voor de senioren. Het spektakel van de dag is wederom de wedstrijd van de G-voetballers, deze keer tegen de oud Urk 1 voetballers. Publiek langs de lijn tijdens die wedstrijd is van harte welkom want dat zorgt net voor dat beetje extra.

 

Daarna sluiten we traditiegetrouw af met een bbq die voor iedereen toegankelijk is.

Laten we er samen weer een geweldige dag van maken! U/ jij komt toch ook?

Agenda

vrijdag 19 okt 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 20 okt 2018 - 14:30 uur
Excelsior'31 - Urk 1
maandag 22 okt 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 27 okt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Flevo Boys
maandag 29 okt 2018 - 19:30 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV URK - BERKUM 13-10-2018

SVU - Deto