SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Eerste selectie Sv Urk seizoen 2016/2017

De Technische Commissie van Sv Urk maakt het volgende bekend: De volgende spelers zullen het komende seizoen deel uit maken van de eerste selectie.

Cornelis Koffeman (k), Lukas Visser (k), Jacob Kuyt (k), Maarten Dijkhuizen, Ronald Wezelman, Bennie Dunnink, Gert Jan Nagel, Klaas Kramer, Jon Hakvoort, Riekelt Jan Brands, Marinus Snoek, Dick Hakvoort, Jan van Slooten, Gerrit Tol, Lukas Nagel, Hessel Snoek, Danny Mazereeuw, Teun Hakvoort, Jelle de Boer, Riekelt Nentjes en Harm de Boer.

 

Ten opzichte van vorig seizoen zijn er de nodige wijzigingen. Gestopt zijn Siemen Lindeboom, Cees de Boer en Jan Marten Romkes (k). Nieuw in de selectie zijn: Jacob Kuyt (k), Ronald Wezelman, Jon Hakvoort en Harm de Boer. Deze spelers komen over vanuit de 2e selectie.

 

De staf rondom het 1e elftal bestaat uit:
Hoofdtrainer: Lukas Hoekman
Assistent trainer: Klaas Hessel Kapitein
Team manager: Klaas Ras
Materiaalman: Henk te Kempel
Fysio: Mark Brockhoff
Verzorgers: Cees de Boer en Jelle Romkes

Agenda

vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels