SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Eerste selectie Sv Urk seizoen 2016/2017

De Technische Commissie van Sv Urk maakt het volgende bekend: De volgende spelers zullen het komende seizoen deel uit maken van de eerste selectie.

Cornelis Koffeman (k), Lukas Visser (k), Jacob Kuyt (k), Maarten Dijkhuizen, Ronald Wezelman, Bennie Dunnink, Gert Jan Nagel, Klaas Kramer, Jon Hakvoort, Riekelt Jan Brands, Marinus Snoek, Dick Hakvoort, Jan van Slooten, Gerrit Tol, Lukas Nagel, Hessel Snoek, Danny Mazereeuw, Teun Hakvoort, Jelle de Boer, Riekelt Nentjes en Harm de Boer.

 

Ten opzichte van vorig seizoen zijn er de nodige wijzigingen. Gestopt zijn Siemen Lindeboom, Cees de Boer en Jan Marten Romkes (k). Nieuw in de selectie zijn: Jacob Kuyt (k), Ronald Wezelman, Jon Hakvoort en Harm de Boer. Deze spelers komen over vanuit de 2e selectie.

 

De staf rondom het 1e elftal bestaat uit:
Hoofdtrainer: Lukas Hoekman
Assistent trainer: Klaas Hessel Kapitein
Team manager: Klaas Ras
Materiaalman: Henk te Kempel
Fysio: Mark Brockhoff
Verzorgers: Cees de Boer en Jelle Romkes

Agenda

dinsdag 11 dec 2018 - 19:30 uur
BCU wijnproeverij
donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST