SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Ambassadors Footbal Camp 2016

Ook dit organiseert sv Urk het Ambassadors Footbal Camp, na de voorgaande succesvolle edities. Honderden jeugdleden van de vereniging weten in de zomermaand augustus de weg te vinden naar dit succesvolle evenement. Het Ambassadors Football Camp (AFC) is een internationaal voetbalkamp voor 7 t/m 12 jaar (j/m) van elk niveau waar voetbalontwikkeling (techniek) én karaktervorming (persoon) centraal staan.

 

De begeleiding bestaat uit internationale en lokale christelijke coaches in samenwerking met SV Urk. Tijdens het AFC krijgen de spelers kans om basis én gevorderde voetbal technieken zich eigen te maken in een omgeving waar plezier en positieve benadering centraal staan. Bovendien worden de spelers elke dag gevormd in hun karakter door middel van team-talks en life-skills. 


De AFC vindt plaats bij SV Urk (sportpark “De Vormt” in Urk) van 23 t/m 26 augustus 2016 (09:30-15:00 uur). Op vrijdag zal er vanaf 12:00 uur gestreden worden om de individuele (competities) en teamprijzen (mini-WK). Ouders en belangstellenden zijn dan ook van harte welkom om de spelers aan te moedigen.

 

De kosten voor het AFC zijn € 59,00 p.p. Vanaf de 2e speler uit hetzelfde gezin zijn de kosten € 49,00 p.p. Elke speler ontvangt een Ambassadors Football tenue, een certificaat, een groepsfoto en eventueel individuele- en teamprijzen en natuurlijk meer dan 20 uren voetbalplezier!

 

Enthousiast geworden? Meld je dan vóór 1 augustus 2016 digitaal aan via het inschrijfformulier op http://ambassadorsaanmelden.nl/aanmelden/svurk2016/ (max. 100 deelnemers).

Mocht je nog vragen hebben, mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

Het voetbalkamp wordt gesponsord door Brouwer transport en Flynth adviseurs en accountants.

Agenda

vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels