SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Sponsorreis Portugal 2017

De eerste selectie van SV Urk gaat 3-6 Januari 2017 op trainingskamp en aangezien de Portugese Algarve vorige keer goed is bevallen, gaat de reis wederom naar Albufeira. Businessclub SV Urk (BCU) organiseert ook dit keer gelijktijdig een reis speciaal voor sponsors van onze club. Onze partner Trainingskampen.nl, dat ook het trainingskamp voor Urk 1 organiseert, heeft voor de BCU een 4-daags arrangement samengesteld.


Dit keer verblijven we in Alfamar Beach & Sport resort, een vier-sterren hotel, gelegen aan de Praia de Falesia, tussen Albufeira en
Vilamoura. Zowel de Urk 1 selectie als de BCU deelnemers verblijven in dit hotel, en wij hebben wederom een gevarieerd programma voor u samengesteld bestaande uit een mix van voetbal, business-to-business, en vrije tijd. Alle tijd dus om zakelijk en prive te netwerken met collega-sponsors die SV Urk een warm hart toedragen.


Urk 1 zal op woensdagmiddag een wedstrijd spelen (tegenstander en stadion op dit moment nog niet bekend), en uiteraard zullen
we als BCU deze wedstrijd gaan bezoeken. Verder zullen we elke avond samen dineren in prima restaurants in Albufeira of omgeving, organiseren we een teambuilding activiteit samen met Urk 1,en sluiten we donderdagavond de reis feestelijk af met een gezamenlijk diner met Urk 1 gevolgd door een feestavond. Het toetje van deze reis is een mini-citytrip naar Lissabon op vrijdag, alvorens we vanaf Lissabon Airport weer terugvliegen naar Nederland. 

 

U gaat toch ook mee ?

 

Wat is inbegrepen ?
 Vluchten met Transavia (Rotterdam-Faro en Lissabon-Amsterdam)
 Vervoer naar/van luchthavens Rotterdam en Schiphol met Marion Reizen
 Bustransfers vliegveld en wedstrijd Urk 1
 3 nachten verblijf op basis van Logies & Ontbijt
 2-persoonskamers (balkon/bad/douche/wifi)
 Diners in verschillende lokaties in Albufeira (3&4 januari)
 Diner en Feest-avond (samen met selectie) op 5 januari
 Gebruik van fitness faciliteiten en zwembaden (indoor/outdoor)
Heenvlucht 3 Januari Rotterdam Airport – Faro (vertrek 07.00 / aankomst 08.55)
Terugvlucht 6 Januari Lissabon Airport – Schiphol (vertrek 19.30 / aankomst 23.35)

 

De prijs voor dit arrangement is 600 Euro pp

 

Wat is niet inbegrepen ?
 Drankjes / consumpties / lunches
 Reis- en Annuleringsverzekering
 Toeslag 1 pk : 75 Euro

 

Dit 4-sterrenhotel bevindt zich op een gunstige locatie, aan het zandstrand van Praia da Falesia. Het beschikt over uitgebreide
spafaciliteiten en een buitenzwembad. De kamers zijn voorzien van airconditioning en komen uit op een balkon.
In sommige kamers kunnen gasten vanaf het balkon genieten van een schitterend uitzicht op de Atlantische Oceaan. Alle kamers zijn voorzien van satelliet-tv en een voltage adapter. De spa-faciliteiten omvatten een sauna, massages, een hot tub en een binnenzwembad. ALFAMAR Beach & Sport Resort biedt een fitnesscentrum en een binnenzwembad. Urk 1 gaat trainen op het natuurgrasveld naast het resort. Het personeel van de 24-uursreceptie geeft u graag informatie over de auto- en fietsverhuurservice van ALFAMAR. Het resort ligt op 13 km van Albufeira. Er zijn tevens een aantal golfbanen in de buurt. Op 150 meter afstand bevinden zich bushaltes.


Aanmelden / boeking
Bent u enthousiast geworden en wilt u mee met deze BCU-reis, stuur dan een email naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. U ontvangt dan van ons een boekingsformulier.
Op de website van SV Urk (www.svurk.nl) zal regelmatig informatie worden verstrekt over deze reis, en tevens zal de BCU later dit
jaar een informatie-avond organiseren voor de BCU deelnemers en de Urk 1 selectie. Wij hebben voor deze reis 40 plaatsen beschikbaar. Bij Transavia zijn inmiddels tickets hiervoor in optie genomen. De aanmeldingstermijn voor deze reis sluit op 31 juli, of zoveel eerder de reis is volgeboekt.


WIJ ZIEN UW AANMELDING GRAAG TEGEMOET !
Jan Ras
Voorzitter Businessclub SV Urk