SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


SVU-team Nederlands kampioen straatvoetbal

Een opmerkelijke prestatie, dat mag het zeker genoemd worden: "Straatkampioen van Nederland". Zaterdag 26 juni 2016 moest een samengesteld team van sv Urk in Rotterdam de strijd aan binden tegen de besten van Nederland. Op de foto staan ze van links naar rechts: Iede Den Dulk, Riekelt Kaptein, Tim Ras, Fokke-Willem Hoekstra en Lucas Tol.

 

De eerste wedstrijd begon om half zes en de eerste pouleronde werd met gemak doorstaan. De Urkers werden met een ruime score 1ste in de poule en gingen daarom door naar de kruisfinales. De halve finale tegen de 2de van de andere poule werd met 4-1 gewonnen waardoor de finaleplaats veilig gesteld werd. In die finale troffen ze spelers van het kaliber Feijenoord, maar die zagen een een 0-1 voorsprong alrasteniet gaan. De Urkers wonnen met 5-2 en mogen zich met recht straatkampioen voetbal van Nederland noemen.

Namens sportvereniging Urk van harte gefeliciteerd met deze puike prestatie. Opnieuw een bewijs dat er voldoende voetbalkwaliteit aan zit te komen de komende jaren.

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk