SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


(Gecorrigeerd) Programma sv Urk 1 komend seizoen

Het eerder gepubliceerde programma overzicht was niet goed, klik de link aan voor het volledige (goede) overzicht....

http://www.knvb.nl/downloads/bestand/5233/hoofdklasse-b-zaterdag-competitieprogramma

 

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1 - 20 augustus
ACV - SC Genemuiden
CSV Apeldoorn - AZSV
Eemdijk - ASV Dronten
Excelsior '31 - SDV Barneveld
Flevo Boys - NSC
SDC Putten - Oranje Nassau
Sparta Nijkerk - DOVO
Staphorst - Urk

 

Wedstrijddag 2 - 27 augustus
ASV Dronten - Staphorst
AZSV - SDC Putten
DOVO - Eemdijk
NSC - ACV
Oranje Nassau - CSV Apeldoorn
SC Genemuiden - Flevo Boys
SDV Barneveld - Sparta Nijkerk
Urk - Excelsior '31

 

Wedstrijddag 3 - 3 september
ACV - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - ASV Dronten
Eemdijk - Staphorst
Excelsior '31 - DOVO
Flevo Boys - Sparta Nijkerk
NSC - AZSV
SC Genemuiden - Oranje Nassau
SDC Putten - Urk

 

Wedstrijddag 4 - 10 september
ASV Dronten - SDC Putten
AZSV - ACV
DOVO - CSV Apeldoorn
Oranje Nassau - Flevo Boys
SDV Barneveld - NSC
Sparta Nijkerk - Eemdijk
Staphorst - Excelsior '31
Urk - SC Genemuiden

 

Wedstrijddag 5 - 17 september
ACV - Eemdijk
AZSV - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - Excelsior '31
Flevo Boys - DOVO
NSC - Urk
Oranje Nassau - Sparta Nijkerk
SC Genemuiden - ASV Dronten
SDC Putten - Staphorst

 

Wedstrijddag 6 - 24 september
ASV Dronten - NSC
DOVO - AZSV
Eemdijk - Flevo Boys
Excelsior '31 - ACV
SDV Barneveld - SDC Putten
Sparta Nijkerk - CSV Apeldoorn
Staphorst - SC Genemuiden
Urk - Oranje Nassau


Wedstrijddag 7 - 1 oktober
ACV - Urk
AZSV - Staphorst
Flevo Boys - CSV Apeldoorn
NSC - Excelsior '31
Oranje Nassau - ASV Dronten
SC Genemuiden - Sparta Nijkerk
SDC Putten - Eemdijk
SDV Barneveld - DOVO

 

Wedstrijddag 8 - 8 oktober
ASV Dronten - AZSV
CSV Apeldoorn - SDC Putten
DOVO - SC Genemuiden
Eemdijk - Oranje Nassau
Excelsior '31 - Flevo Boys
Sparta Nijkerk - NSC
Staphorst - ACV
Urk - SDV Barneveld

 

Wedstrijddag 9 - 15 oktober
ACV - ASV Dronten
AZSV - Sparta Nijkerk
NSC - CSV Apeldoorn
Oranje Nassau - DOVO
SC Genemuiden - Eemdijk
SDC Putten - Excelsior '31
SDV Barneveld - Staphorst
Urk - Flevo Boys

 

Wedstrijddag 10 - 29 oktober
ASV Dronten - Urk
CSV Apeldoorn - SC Genemuiden
DOVO - NSC
Eemdijk - SDV Barneveld
Excelsior '31 - AZSV
Flevo Boys - ACV
Sparta Nijkerk - SDC Putten
Staphorst - Oranje Nassau

 

TWEEDE PERIODE
Wedstrijddag 11 - 5 november
ACV - Sparta Nijkerk
AZSV - Urk
CSV Apeldoorn - Eemdijk
Flevo Boys - ASV Dronten
NSC - Staphorst
Oranje Nassau - Excelsior '31
SC Genemuiden - SDV Barneveld
SDC Putten - DOVO

 

Wedstrijddag 12 - 12 november
ACV - SDC Putten
ASV Dronten - DOVO
AZSV - SC Genemuiden
Excelsior '31 - Eemdijk
NSC - Oranje Nassau
SDV Barneveld - Flevo Boys
Staphorst - CSV Apeldoorn
Urk - Sparta Nijkerk


Wedstrijddag 13 - 26 november
CSV Apeldoorn - SDV Barneveld
DOVO - ACV
Eemdijk - Urk
Flevo Boys - Staphorst
Oranje Nassau - AZSV
SC Genemuiden - Excelsior '31
SDC Putten - NSC
Sparta Nijkerk - ASV Dronten

 

Wedstrijddag 14 - 3 december
ACV - CSV Apeldoorn
AZSV - Eemdijk
Excelsior '31 - ASV Dronten
NSC - SC Genemuiden
SDC Putten - Flevo Boys
SDV Barneveld - Oranje Nassau
Staphorst - Sparta Nijkerk
Urk - DOVO

 

Wedstrijddag 15 - 10 december
ASV Dronten - SDV Barneveld
CSV Apeldoorn - Urk
DOVO - Staphorst
Eemdijk - NSC
Flevo Boys - AZSV
Oranje Nassau - ACV
SC Genemuiden - SDC Putten
Sparta Nijkerk - Excelsior '31

 

Wedstrijddag 16 - 14 januari
ASV Dronten - Eemdijk
AZSV - CSV Apeldoorn
DOVO - Sparta Nijkerk
NSC - Flevo Boys
Oranje Nassau - SDC Putten
SC Genemuiden - ACV
SDV Barneveld - Excelsior '31
Urk - Staphorst

 

Wedstrijddag 17 - 21 januari
ACV - NSC
CSV Apeldoorn - Oranje Nassau
Eemdijk - DOVO
Excelsior '31 - Urk
Flevo Boys - SC Genemuiden
SDC Putten - AZSV
Sparta Nijkerk - SDV Barneveld
Staphorst - ASV Dronten

 

Wedstrijddag 18 - 28 januari
ASV Dronten - CSV Apeldoorn
AZSV - NSC
DOVO - Excelsior '31
Oranje Nassau - SC Genemuiden
SDV Barneveld - ACV
Sparta Nijkerk - Flevo Boys
Staphorst - Eemdijk
Urk - SDC Putten


Wedstrijddag 19 - 4 februari
ACV - AZSV
CSV Apeldoorn - DOVO
Eemdijk - Sparta Nijkerk
Excelsior '31 - Staphorst
Flevo Boys - Oranje Nassau
NSC - SDV Barneveld
SC Genemuiden - Urk
SDC Putten - ASV Dronten

 

Wedstrijddag 20 - 11 februari
ASV Dronten - SC Genemuiden
DOVO - Flevo Boys
Eemdijk - ACV
Excelsior '31 - CSV Apeldoorn
SDV Barneveld - AZSV
Sparta Nijkerk - Oranje Nassau
Staphorst - SDC Putten
Urk - NSC

 

DERDE PERIODE
Wedstrijddag 21 - 18 februari
ACV - Excelsior '31
AZSV - DOVO
CSV Apeldoorn - Sparta Nijkerk
Flevo Boys - Eemdijk
NSC - ASV Dronten
Oranje Nassau - Urk
SC Genemuiden - Staphorst
SDC Putten - SDV Barneveld

 

Wedstrijddag 22 - 11 maart
ASV Dronten - Flevo Boys
DOVO - SDC Putten
Eemdijk - CSV Apeldoorn
Excelsior '31 - Oranje Nassau
SDV Barneveld - SC Genemuiden
Sparta Nijkerk - ACV
Staphorst - NSC
Urk - AZSV

 

Wedstrijddag 23 - 18 maart
ACV - Staphorst
AZSV - ASV Dronten
Flevo Boys - Excelsior '31
NSC - Sparta Nijkerk
Oranje Nassau - Eemdijk
SC Genemuiden - DOVO
SDC Putten - CSV Apeldoorn
SDV Barneveld - Urk

 

Wedstrijddag 24 - 25 maart
ASV Dronten - ACV
CSV Apeldoorn - NSC
DOVO - Oranje Nassau
Eemdijk - SC Genemuiden
Excelsior '31 - SDC Putten
Flevo Boys - Urk
Sparta Nijkerk - AZSV
Staphorst - SDV Barneveld

 

Wedstrijddag 25 - 1 april
ACV - Flevo Boys
AZSV - Excelsior '31
NSC - DOVO
Oranje Nassau - Staphorst
SC Genemuiden - CSV Apeldoorn
SDC Putten - Sparta Nijkerk
SDV Barneveld - Eemdijk
Urk - ASV Dronten

 

Wedstrijddag 26 - 8 april
ASV Dronten - Oranje Nassau
CSV Apeldoorn - Flevo Boys
DOVO - SDV Barneveld
Eemdijk - SDC Putten
Excelsior '31 - NSC
Sparta Nijkerk - SC Genemuiden
Staphorst - AZSV
Urk - ACV

 

Wedstrijddag 27 - 22 april
CSV Apeldoorn - Staphorst
DOVO - ASV Dronten
Eemdijk - Excelsior '31
Flevo Boys - SDV Barneveld
Oranje Nassau - NSC
SC Genemuiden - AZSV
SDC Putten - ACV
Sparta Nijkerk - Urk

 

Wedstrijddag 28 - 29 april
ACV - DOVO
ASV Dronten - Sparta Nijkerk
AZSV - Oranje Nassau
Excelsior '31 - SC Genemuiden
NSC - SDC Putten
SDV Barneveld - CSV Apeldoorn
Staphorst - Flevo Boys
Urk - Eemdijk

 

Wedstrijddag 29 - 6 mei
ASV Dronten - Excelsior '31
CSV Apeldoorn - ACV
DOVO - Urk
Eemdijk - AZSV
Flevo Boys - SDC Putten
Oranje Nassau - SDV Barneveld
SC Genemuiden - NSC
Sparta Nijkerk - Staphorst

 

Wedstrijddag 30 - 13 mei
ACV - Oranje Nassau
AZSV - Flevo Boys
Excelsior '31 - Sparta Nijkerk
NSC - Eemdijk
SDC Putten - SC Genemuiden
SDV Barneveld - ASV Dronten
Staphorst - DOVO
Urk - CSV Apeldoorn

Agenda

maandag 18 dec 2017 - 19:30 uur
AB Vergadering
zaterdag 23 dec 2017
Kerstvakantie
zondag 24 dec 2017
Kerstvakantie
maandag 25 dec 2017
Kerstvakantie
dinsdag 26 dec 2017
Kerstvakantie

Twitter

SV Urk TV

Sv Urk - HZVV


Urk - AZSV

Sv Urk - HZVV