SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Een attentie / kaartje namens sv Urk

Al geruimte tijd hanteert het bestuur van sv Urk het item "Lief & Leed", waarbij leden van de club een kaartje of attentie ontvangen, die dit verdienen of nodig hebben. Dat kan van alles zijn, bij overlijden, bij ernstige of langdurige ziekte maar ook bij een feestelijk gebeuren. Het is altijd prettig om te beseffen dat er vanuit sportvereniging Urk aandacht wordt besteed aan jouw persoonlijke situatie.

 

Maar we beseffen als bestuur ook dat we met meer dan twaalfhonderd leden daarin nooit compleet kunnen zijn. Altijd worden er personen of spelers vergeten en dat is niet wenselijk. Daarom doen wij een beroep op alle trainers, leiders, sectieleiders en commissieleden om ons te informeren over personen binnen jouw taakveld, die een kaartje of attentie verdienen. Geef dit door naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en wij verzorgen de rest.

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk