SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Brouwer Transport en Flynth Adviseurs en Accountants sponsor AFC

Brouwer Transport en Flynth Adviseurs en Accountants zijn de lokale bedrijven die de sponsoring van het Ambassadors Footbal Camp op zich hebben genomen. Onder begeleiding van een internationaal christelijk kader met veel eigen (bege)leiders en onder de eindregie van Laura Meun (dochter van voorzitter Gerrit Meun) kregen maar liefst 120 jeugdspelers een tenue uitgereikt en was een teamfoto een plaatje om te bekijken.

 

En dat is een begrijpelijk standpunt van beide sponsoren, want het is een dankbare opdracht om zoveel jeugdspelers van Sportvereniging Urk naast uiteraard training en voetbal te voeden met gedrag en christelijke normen en waarden. En dat is een groot goed binnen onze plaatselijke gemeenschap, min of meer vergelijkbaar met de Vakantie Bijbelschool. Daarmee vervult ook Sv Urk een belangrijke rol binnen onze gemeenschap.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK