SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Nog enkele plaatsen beschikbaar voor BCU reis Portugal

Voor de BCU reis naar Portugal (3-6 januari) zijn nog een aantal plaatsen vrij. Inmiddels hebben zich 58 personen aangemeld vanuit 26 bedrijven. Zij zullen gelijktijdig met de selectie van Urk 1 in Albufeira verblijven, die daar een trainingskamp afwerken. Tijdens deze 4 dagen in Portugal zullen ook een aantal activiteiten samen met de Urk 1 selectie worden georganiseerd, en staat er op de laatste dag ook een bezoek aan Lissabon op het programma.

 

Deze sponsorreis wordt door de BCU georganiseerd met partner Trainingskampen.nl en Marion Reizen. De vaste vervoerder van SV Urk verzorgt het vervoer van selectie en sponsorgroep naar de luchthavens. Selectie en BCU verblijven allebei in Alfamar Sport & Beach resort, gelegen aan het strand tussen Albufeira en Vilamoura.  Gevlogen wordt met Transavia, en het verblijf in Portugal is op basis van Halfpension.

 

Nog niet aangemeld en wel geinteresseerd ? Stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Agenda

maandag 19 feb 2018 - 19:30 20:30 uur
Jeugdcommissie vergadering
dinsdag 20 feb 2018 - 19:30 uur
vv Groningen - Urk 1 (Beker)
vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Urk - HSV Zuidvogels

URK - CSV Apeldoorn