SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorbeschouwing SDC Putten-Urk

Na de prachtige overwinning die Urk afgelopen zaterdag behaalde tegen Excelsior'31, mag de ploeg van trainer Lucas Hoekman aanstaande zaterdag op bezoek bij de (gedeeld) koploper van de Hoofdklasse B, SDC Putten.

De ploeg van trainer Bert van Hunenstijn is de kompetitie gestart met twee overwinningen. Het openingsduel werd op het eigen kunstgras gewonnen van promovendus Oranje Nassau met 4-1, en vorige week werd er toch wel verrassend met 1-3 gewonnen in Aalten van AZSV. Samen met Staphorst en Eemdijk voeren de Puttenaren de ranglijst aan met zes punten uit twee wedstrijden, waarbij SDC Putten op basis van het doelsaldo op kop gaat.

Urk wist afgelopen zaterdag de nederlaag die het leed in de eerste wedstrijd tegen Staphorst weg te spoelen. Titelkandidaat Excelsior'31 kreeg vooral in de eerste helft geen poot aan de grond tegen Urk, en Rijssenaren waren in de tweede helft niet bij machte, om de 2-0 achterstand weg te poetsen. Het wist slechts één keer te scoren, zodat de drie punten op Urk bleven.

De laatste keer dat beide ploegen elkaar tegenkwamen in kompetitieverband, was tijdens het seizoen 2012-2013 in de eerste Klasse D. In Putten wist de thuisploeg met 3-1 te winnen, terwijl de wedstrijd op Urk eindigde in een 1-1 gelijkspel. Urk eindigde dat seizoen op de vierde plaats, terwijl SDC Putten derde werd, en via de nacompetitie promotie wist af te dwingen naar de Hoofdklasse, een promotie die Urk een jaar later wist af te dwingen door kampioen te worden van de eerste Klasse E.

De wedstrijd op Sportpark Putter Eng begint om 14.30 uur, en staat onder leiding van de heer Vredevoogd, die wordt geassisteerd door de heren Baas en Molenmaker.

Agenda

maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi C-pupillen (JO14-JO15)
maandag 24 dec 2018 - 09:00 11:30 uur
Toernooi Kabouters (JO06-JO07)
dinsdag 25 dec 2018
Kerstdagen

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST