SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorbeschouwing NSC Nijkerk-Urk

Na het gelijke spel in de thuiswedstrijd tegen Genemuiden, staat zaterdag voor Urk de uitwedstrijd tegen NSC Nijkerk op het programma. Een tegenstander die Urk in het verleden maar drie keer heeft ontmoet. Tijdens het seizoen 2009/2010 werd thuis met 6-1 gewonnen, maar werd de uitwedstrijd met 3-1 verloren. Op 2 mei 2012 kwamen beide ploegen elkaar opnieuw tegen, nu in een beslissende PD-wedstrijd. Urk verloor in Nijkerk met 2-0, en degradeerde daardoor naar de 1e Klasse. De gastheren van zaterdag promoveerden destijds naar de Hoofdklasse.

Zaterdag dus de vierde ontmoeting tussen beide clubs, deze keer op Hoofdklasseniveau. De ploeg van trainer Jochem de Weerdt staat na vier wedstrijden op de dertiende plaats. Drie keer werd er verloren (van Flevo Boys, ACV en SDV Barneveld) en één keer gewonnen (van AZSV), waardoor er tot nu toe drie punten werden verzameld.

Urk staat op de negende plaats met vijf punten uit vier duels, dus de verschillen zijn nog heel erg klein te noemen. Een overwinning zou beide ploegen dus heel erg goed uitkomen.

Urk zal zaterdag nog steeds geen beroep kunnen doen op Harmen de Boer, maar naar alle waarschijnlijkheid zal Hessel Snoek wel weer van de partij zijn, nadat hij de wedstrijd tegen Genemuiden aan zich voorbij moest laten gaan vanwege liesklachten.

De wedstrijd op Sportpark De NSC Burcht begint om 14.30 uur, en staat onder leiding van scheidsrechter F.E.te Brake.

Agenda

zaterdag 19 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - SVZW
maandag 21 jan 2019 - 17:00 uur
PR&M Overleg
zaterdag 26 jan 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - DUNO Doorwerth
vrijdag 01 feb 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
zaterdag 02 feb 2019 - 14:45 uur
DETO Twenterand - Urk 1

SV Urk TV


Sponsorreis 2019 | In gesprek met Richard Karrebelt

Sponsorreis 2019 | In gesprek met Jorien van Ammelrooy