SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorbeschouwing NSC Nijkerk-Urk

Na het gelijke spel in de thuiswedstrijd tegen Genemuiden, staat zaterdag voor Urk de uitwedstrijd tegen NSC Nijkerk op het programma. Een tegenstander die Urk in het verleden maar drie keer heeft ontmoet. Tijdens het seizoen 2009/2010 werd thuis met 6-1 gewonnen, maar werd de uitwedstrijd met 3-1 verloren. Op 2 mei 2012 kwamen beide ploegen elkaar opnieuw tegen, nu in een beslissende PD-wedstrijd. Urk verloor in Nijkerk met 2-0, en degradeerde daardoor naar de 1e Klasse. De gastheren van zaterdag promoveerden destijds naar de Hoofdklasse.

Zaterdag dus de vierde ontmoeting tussen beide clubs, deze keer op Hoofdklasseniveau. De ploeg van trainer Jochem de Weerdt staat na vier wedstrijden op de dertiende plaats. Drie keer werd er verloren (van Flevo Boys, ACV en SDV Barneveld) en één keer gewonnen (van AZSV), waardoor er tot nu toe drie punten werden verzameld.

Urk staat op de negende plaats met vijf punten uit vier duels, dus de verschillen zijn nog heel erg klein te noemen. Een overwinning zou beide ploegen dus heel erg goed uitkomen.

Urk zal zaterdag nog steeds geen beroep kunnen doen op Harmen de Boer, maar naar alle waarschijnlijkheid zal Hessel Snoek wel weer van de partij zijn, nadat hij de wedstrijd tegen Genemuiden aan zich voorbij moest laten gaan vanwege liesklachten.

De wedstrijd op Sportpark De NSC Burcht begint om 14.30 uur, en staat onder leiding van scheidsrechter F.E.te Brake.

Agenda

zaterdag 20 apr 2019 - 15:00 uur
Urk 1 - Sparta Nijkerk
donderdag 25 apr 2019
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 26 apr 2019 - 08:15 uur
Papierinzameling
maandag 29 apr 2019 - 19:30 uur
AB-vergadering
vrijdag 03 mei 2019 - 17:00 uur
DB Overleg

SV Urk TV


SV Urk - SDC Putten

SV Urk - ACV Assen