SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Vrijwilligers gezocht voor kantine

De kantinecommissie (KC) is op zoek naar vrijwilligers die bereid zijn om af en toe te helpen in de kantine. De kantine is het hart van onze vereniging. Een plek je elkaar kunt ontmoeten, napraten over de training of wedstrijd of gewoon gezellig kunt zitten. De KC heeft dan ook als doel om de kantine zoveel als mogelijk open te stellen tijdens wedstrijddagen/-avonden en tijdens trainingsavonden.

 

Op dit moment is de kantine in ieder geval op dinsdagavond, donderdagavond en zaterdag geopend. Het is de afgelopen periode met de nodige inzet gelukt om deze avonden in te vullen. Er worden echter steeds meer wedstrijden op woensdagavond gespeeld en ook dan willen we graag de kantine openen voor onze leden en bezoekers van onze club.

 

De KC wil daarom een pool maken van vrijwilligers van 18 jaar of ouder die af en toe (1x per 6 weken) een avondje mee willen draaien in de kantine. Dit betreft dan de woensdagavond (indien er wedstrijden zijn) tussen 18.00 uur en 22.00 uur en/of de donderdagavond van 20.00 uur tot 22.30 uur.

 

Ben jij die vrijwilliger die we zoeken neem dan contact op met Freddie Hoekstra (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of Dave Weerstand (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.)

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk