SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Bezoek kledingfabrikant Hummel

Donderdag 6 oktober zijn Gerrit Meun, Anja Keuter, Klaas Hoefnagel en Jan Ras namens bestuur samen met Jan Jongman van Klif 18 op een soort van werkbezoek geweest bij Hummel in Deventer. Hummel zit al een tijdje in een geheel nieuw pand en daarom werden we door Jan uitgenodigd om dit pand te bekijken.

 

Ook hebben we gelijk kennis gemaakt met de ‘wereld’ achter de sportkleding en heeft Hummel ons de nieuwste lijn en ontwikkelingen laten zien. Bijvoorbeeld het bestellen online, waarbij leden hun eigen bestellingen online kunnen doen en een dag later bij Klif 18 kunnen afhalen, zonder verzendkosten! (voor 16.00 uur besteld is de volgende dag af te halen).

Daarnaast loopt het contract van Hummel komend seizoen af en zullen we de onderhandelingen oppakken voor een volgende periode. SVU en Hummel/Klif 18 zijn zeer tevreden over de huidige gang van zaken en de kwaliteit van Hummel, dus de doelstelling is om weer een contract aan te gaan voor de lange termijn.

 

Sportieve groet Jan Ras

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK