SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Bezoek kledingfabrikant Hummel

Donderdag 6 oktober zijn Gerrit Meun, Anja Keuter, Klaas Hoefnagel en Jan Ras namens bestuur samen met Jan Jongman van Klif 18 op een soort van werkbezoek geweest bij Hummel in Deventer. Hummel zit al een tijdje in een geheel nieuw pand en daarom werden we door Jan uitgenodigd om dit pand te bekijken.

 

Ook hebben we gelijk kennis gemaakt met de ‘wereld’ achter de sportkleding en heeft Hummel ons de nieuwste lijn en ontwikkelingen laten zien. Bijvoorbeeld het bestellen online, waarbij leden hun eigen bestellingen online kunnen doen en een dag later bij Klif 18 kunnen afhalen, zonder verzendkosten! (voor 16.00 uur besteld is de volgende dag af te halen).

Daarnaast loopt het contract van Hummel komend seizoen af en zullen we de onderhandelingen oppakken voor een volgende periode. SVU en Hummel/Klif 18 zijn zeer tevreden over de huidige gang van zaken en de kwaliteit van Hummel, dus de doelstelling is om weer een contract aan te gaan voor de lange termijn.

 

Sportieve groet Jan Ras

Agenda

vrijdag 21 sept 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
vrijdag 21 sept 2018 - 19:00 uur
Ambassadors Football wedstrijd
zaterdag 22 sept 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Buitenpost
maandag 24 sept 2018 - 18:30 uur
Demo avond KNVB over "Rinus oefenstof"
maandag 24 sept 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering

SV Urk TV


URK- AZSV

Urk - Eemdijk