SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Een speelveld vol kinderen

Een heerlijk moment voor sv Urk. Veel publiek en een overvol gepakte tribune bij de wedstrijd Urk – Flevo Boys. De stand mag dan nog 0-0 zijn, maar het gevoel is goed bij de Urker supporters. Maar de foto toont op de achtergrond veel meer. Gedurende de rust van deze (en andere) thuiswedstrijden stroomt het veld vol met kinderen, Urker jeugd wel te verstaan. Een fenomeen, dat ook bij zaalvoetbalwedstrijden op vrijdagavond in de sporthal terug is te zien. Uit alle hoeken en gaten komen ze tevoorschijn om te ravotten en onderling de meest fanatieke slidings en partijtjes uit te spelen. Het levert een prachtig beeld op met al die dwarrelende kinderen over het hele speelveld en zelfs bij de tegenstanders is er waardering voor. En na rust is het veld binnen een mum van tijd weer leeg. De bezwete jongens van nu zijn de voetbaltechnische mannen van later voor Urk 1.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK