SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Een speelveld vol kinderen

Een heerlijk moment voor sv Urk. Veel publiek en een overvol gepakte tribune bij de wedstrijd Urk – Flevo Boys. De stand mag dan nog 0-0 zijn, maar het gevoel is goed bij de Urker supporters. Maar de foto toont op de achtergrond veel meer. Gedurende de rust van deze (en andere) thuiswedstrijden stroomt het veld vol met kinderen, Urker jeugd wel te verstaan. Een fenomeen, dat ook bij zaalvoetbalwedstrijden op vrijdagavond in de sporthal terug is te zien. Uit alle hoeken en gaten komen ze tevoorschijn om te ravotten en onderling de meest fanatieke slidings en partijtjes uit te spelen. Het levert een prachtig beeld op met al die dwarrelende kinderen over het hele speelveld en zelfs bij de tegenstanders is er waardering voor. En na rust is het veld binnen een mum van tijd weer leeg. De bezwete jongens van nu zijn de voetbaltechnische mannen van later voor Urk 1.

Agenda

donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST