SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Voorbeschouwing Eemdijk-Urk

Eemdijk is zaterdag de volgende tegenstander van Urk in de Hoofdklasse B. Op het veld van Sportpark De Vinken treffen beide ploegen elkaar voor het eerst in kompetitieverband.

De thuisploeg, die onder leiding staat van trainer Ulrich Landvreugd, staat op dit moment op de elfde stek in de Hoofdklasse B, met dertien punten uit twaalf gespeelde wedstrijden. Vier wedstrijden werden gewonnen, één gelijk gespeeld, terwijl er zeven wedstrijden werden verloren. Eemdijk scoorde tot dusver eenentwintig doelpunten, en moest er zesentwintig incasseren. Vorige week won Eemdijk voor de beker met 7-1 van Alkmaarsche Boys, na een 1-1 ruststand. De laatste kompetitiewedstrijd leverde een 2-1 nederlaag op in Rijssen tegen Excelsior'31.

Urk won vorige week voor de beker met 6-0 van de reserves van Genemuiden. Voor de ploeg van trainer Lucas Hoekman was die wedstrijd een welkom intermezzo na twee opeenvolgende nederlagen in de kompetitie tegen AZSV en Sparta Nijkerk. Ondanks deze nederlagen staat Urk nog op een keurige achtste plaats van de ranglijst, met negentien punten uit twaalf wedstrijden.

Op 9 januari van dit jaar speelden beide ploegen voor het eerst tegen elkaar in een vriendschappelijke oefenpot. Urk was toen met 1-4 de sterkste.

De wedstrijd begint zaterdag om 14.30 uur, en wordt gespeeld op Sportpark De Vinken, De Kronkels 12 in Bunschoten. De leiding is in handen van scheidsrechter S.Dröge, en hij wordt geassisteerd door de heer Harleman en de heer De Groot.

Agenda

donderdag 13 dec 2018
Uitgifte clubblad "Nor Vuuren"
vrijdag 14 dec 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 15 dec 2018 - 14:30 uur
SC Genemuiden - Urk 1
maandag 17 dec 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 22 dec 2018 - 09:00 15:00 uur
Toernooi D-pupillen (JO12-JO13)

SV Urk TV


SV URK - WHC

URK - STAPHORST