SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Opkomst Algemene Leden Vergadering

Voetbal is zowat de belangrijkste sport binnen onze woonplaats. Wekelijks gaan er duizenden spelers / speelsters richting de sportvelden om een partijtje te spelen, in wat voor hoedanigheid dan ook. Ook tal van kaderleden, exclusieve leden en vrijwilligers zijn wekelijks betrokken bij de belangen van onze mooie club met een unieke positie binnen het amateurvoetbal.

Sv Urk is de grootste vereniging met zowat 1300 leden, inclusief de vrijwilligers. Tja, en als je dan als bestuur in de afgelopen acht jaren moet concluderen dat slechts een dertig / veertig personen de moeite nemen om de Algemene Leden Vergadering (ALV) te bezoeken. En daarmee interesse tonen voor de belangen en voortgang en besluiten van de club en de resultaten van uw bestuur.

Maar misschien denkt u wel dat het goed gaat, want gelukkig kan uw bestuur positieve berichten vermelden, zowel financieel als op sportief terrein. Maar hoe zal dat gaan als we als club in de zeven magere jaren belanden, een periode die ongetwijfeld zal komen.

Slecht drie procent nam de moeite, denk daar eens over na.

Agenda

zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
zaterdag 09 dec 2017 - 14:30 uur
Huizen - Urk 1

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK