SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Arie Hoekstra verkozen tot clubvrijwilliger van het jaar

Clubman Arie Hoekstra werd onlangs verkozen tot vrijwilliger van het jaar. Dit vanwege zijn tomeloze inzet met hart en ziel in voor het dames/meidenvoetbal op Urk. Een terechte keuze dus en Arie Hoekstra kan vanaf nu worden toegevoegd aan de grote lijst met de eerder benoemde clubvrijwilligers van het jaar. Daar moeten wij het als vereniging toch van hebben. Proficiat.

Een reactie: Arie is 24/7 bezig met voetbal en zorgt er voor dat alles geregeld is voor de wedstrijden van zaterdag. Daarbij is hij ook nog trainer en leider van Dames 1, waar hij zich 110% voor inzet om de promotie naar derde klasse te behalen. Je kunt hem aan de andere kant van Urk soms horen schreeuwen tijdens wedstrijden en de tegenstanders vragen aan ons of hij wel helemaal goed is, maar Arie gaat helemaal op in het spel. Het wordt eens tijd dat al zijn werk voor het dames/meidenvoetbal wordt beloond, zo was de een van de bij het bestuur binnen gekomen reacties.

Agenda

vrijdag 23 feb 2018 - 08:00 uur
Jannie de Jong jarig!
zaterdag 24 feb 2018 - 14:30 uur
nsc Nijkerk - Urk 1
dinsdag 06 mrt 2018 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie
woensdag 07 mrt 2018 - 19:30 uur
Overleg Polderclubs op Urk
zaterdag 10 mrt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Berkum

Twitter

SV Urk TV


Urk - SC Genemuiden

Urk - HSV Zuidvogels