SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Futsalpoldercup voor evangelisatiereis naar Zambia

Jacob Tol, Klaas Kramer, Klaas Hessel van Urk en Maarten ten Napel organiseren acties om de kosten van de evangelisatiereis naar Zambia te drukken. Dit keer organiseren zij van 24 april tot en met 1 mei een grootschalig zaalvoetbaltoernooi. Teams kunnen zich aanmelden via futsalpoldercup.nl. Er is plek voor veertig teams. ,,Urker futsalploegen kunnen de sportieve strijd aangaan met leuke teams van buiten Urk'', motiveren de mannen.

De voorrondes zijn in Sporthal De Schelp en in de Bosbadhal in Emmeloord. Op maandag 1 mei zijn de Finalerondes in De Schelp. ,,Een spetterend spektakel, met kwalitatief hoogstaand voetbal, met voor het publiek een leuke verloting!'' Via Ambassadors Football vertrekken de vier plaatsgenoten komende zomer naar Zambia. Doel van de reis: ,,Door middel van voetbal mensen bereiken met de liefde van God.''

De mannen gaan in Zambia wedstrijden spelen tegen de lokale bevolking en geven voetbalclinics onder de straatkinderen. ,,Door eerdere ervaringen in Indonesië en Urker zomerkampen weten we dat op deze manier makkelijkere ingangen ontstaan om van de liefde van God te mogen getuigen."

Doneren aan Ambassadors Football? Dat kan, en ter informatie: de organisatie heeft een ANBI status. Het bankrekeningnummer is: NL88 INGB 0004 6414 38, o.v.v. project Zambia 2017.

Op de foto: Jacob Tol, Klaas Kramer, Maarten ten Napel en Klaas Hessel van Urk houden acties om geld in te zamelen.

Agenda

woensdag 22 nov 2017 - 19:30 uur
Algemen Leden Vergadering
zaterdag 25 nov 2017 - 14:30 uur
sdc Putten - Urk 1
vrijdag 01 dec 2017 - 08:00 uur
Oud Papier lopen
zaterdag 02 dec 2017 - 15:00 uur
Urk 1 - AZSV
dinsdag 05 dec 2017 - 19:00 uur
Vergadering Senioren commissie

Twitter

SV Urk TV


Sv Urk - HZVV

URK1- SPARTA NIJKERK