SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Futsalpoldercup voor evangelisatiereis naar Zambia

Jacob Tol, Klaas Kramer, Klaas Hessel van Urk en Maarten ten Napel organiseren acties om de kosten van de evangelisatiereis naar Zambia te drukken. Dit keer organiseren zij van 24 april tot en met 1 mei een grootschalig zaalvoetbaltoernooi. Teams kunnen zich aanmelden via futsalpoldercup.nl. Er is plek voor veertig teams. ,,Urker futsalploegen kunnen de sportieve strijd aangaan met leuke teams van buiten Urk'', motiveren de mannen.

De voorrondes zijn in Sporthal De Schelp en in de Bosbadhal in Emmeloord. Op maandag 1 mei zijn de Finalerondes in De Schelp. ,,Een spetterend spektakel, met kwalitatief hoogstaand voetbal, met voor het publiek een leuke verloting!'' Via Ambassadors Football vertrekken de vier plaatsgenoten komende zomer naar Zambia. Doel van de reis: ,,Door middel van voetbal mensen bereiken met de liefde van God.''

De mannen gaan in Zambia wedstrijden spelen tegen de lokale bevolking en geven voetbalclinics onder de straatkinderen. ,,Door eerdere ervaringen in Indonesië en Urker zomerkampen weten we dat op deze manier makkelijkere ingangen ontstaan om van de liefde van God te mogen getuigen."

Doneren aan Ambassadors Football? Dat kan, en ter informatie: de organisatie heeft een ANBI status. Het bankrekeningnummer is: NL88 INGB 0004 6414 38, o.v.v. project Zambia 2017.

Op de foto: Jacob Tol, Klaas Kramer, Maarten ten Napel en Klaas Hessel van Urk houden acties om geld in te zamelen.

Agenda

vrijdag 19 okt 2018 - 17:00 uur
DB Overleg
zaterdag 20 okt 2018 - 14:30 uur
Excelsior'31 - Urk 1
maandag 22 okt 2018 - 19:30 uur
AB-vergadering
zaterdag 27 okt 2018 - 15:00 uur
Urk 1 - Flevo Boys
maandag 29 okt 2018 - 19:30 uur
PR&M Overleg

SV Urk TV


SV URK - BERKUM 13-10-2018

SVU - Deto