Team : Reset Filter

Thuiswedstrijden Urk

Datum Tijd Thuis Kl.kamer Uit Kl.kamer Veld Type Wed
Nr
Scheidsrechter Verzamel Vertrek tijd
04 okt 14:45 Urk 5 (zat) Urk 6 (zat) 1 co 37296
04 okt 14:30 Urk 8 (zat) Joure SC 3 (zat) co 38053
04 okt 14:30 Urk 9 (zat) Flevo Boys 6 (zat) co 39994
04 okt 12:45 Urk A1 Kon. HFC A1 1 co 32662 Wensink, E.
04 okt 11:00 Urk A2 RKO A1 co 43457
04 okt 10:30 Urk B1 SJO Dalen/DSC B1 1 co 27228 Verhagen, K.
04 okt 11:00 Urk B2 Olympia'28 B1 co 27734 Teun Hakvoort
04 okt 11:00 Urk B3 Kuinre B1 co 45525 Frans Kapitein
04 okt 11:15 Urk B4 Olde Veste'54 B4 co 52311 Fokke Gnodde
04 okt 11:00 Urk B5 Langweer B1G co 52305 Jelle Kaptijn
04 okt 11:15 Urk C2 MSC C1 co 28430 Loosman, Hendri
04 okt 09:15 Urk C5 VWC C1G co 48943 Frans Kapitein
04 okt 09:15 Urk C6 SJO WTTC C2 co 57247 Thom Brands
04 okt 09:30 Urk D5 Staphorst D2 co 54624 Hendrik Bakker
04 okt 08:45 Urk D6 CVVO D3G co 56775 Jelle Kaptijn
04 okt 08:45 Urk D8 VENO D2 1 co 56765 Fokke Molenaar
04 okt 10:15 Urk E1 HZVV E1 co 71877 Sjaak den Dulk
04 okt 10:15 Urk E2 HZVV E2 co 71887 Jacob Ras
04 okt 11:15 Urk F2 Flevo Boys F2 co 64901 Kees Kapitein
04 okt 08:45 Urk MC1 Kuinre MC1 co 82156
04 okt 08:45 Urk MC2 Rouveen SC MC2 co 77951
08 okt 19:00 Urk D4 Bant D1 co 54474
09 okt 18:30 Urk E2 Dos Kampen E2 5b oe oefen Jacob Ras
11 okt 15:00 Urk (zat) VVOG (zat) 1 co 3247 Werkhoven, R
11 okt 14:30 Urk 10 (zat) SVM 5 (zat) co 42586
11 okt 12:15 Urk 2 (zat) Olde Veste'54 2 (zat) 1 co 22978 Wal, F. van der
11 okt 12:15 Urk 3 (zat) Weide De 2 (zat) co 22989 Loosman, F.
11 okt 14:30 Urk 4 (zat) NOK 2 (zat) co 23000
11 okt 13:00 Urk 6 (zat) Rouveen SC 4 (zat) co 37305
11 okt 14:30 Urk 7 (zat) Wolvega FC 2 (zat) co 38042
11 okt 11:15 Urk A3 Oldemarkt FC A1 co 43468 Frans Kapitein
11 okt 11:15 Urk B6 ST Creil-Bant B1 co 52773 Jelle Kaptijn
11 okt 10:30 Urk C1 DWS C1 1 co 45104 Vonk, J
11 okt 11:15 Urk C3 Kraggenburg FC C1G co 47259 Hendrik vd Berg
11 okt 09:30 Urk C4 Oldeholtpade C2 co 48932 Evert Kapitein
11 okt 11:15 Urk C7 Genemuiden SC C4 co 57242 Thom Brands
11 okt 09:30 Urk D1 Drachten D1 co 29665 Teun Hakvoort
11 okt 08:45 Urk D2 Olde Veste'54 D2 1 co 51056 A.P. Hellinga
11 okt 09:15 Urk D3 Heerenveen D3 co 51067 Jelle Kaptijn
11 okt 09:15 Urk D4 RKO D1 co 54475 Fokke Molenaar
11 okt 09:15 Urk D7 Creil D2G co 56770 Lubbert Pasterkamp
11 okt 09:15 Urk D9 VWC D1G co 56780 Reyer ten Napel
11 okt 10:15 Urk E3 Flevo Boys E4 co 58852 Henk van Veen
11 okt 10:15 Urk E4 VHK E1 co 59311 Fokke Baarssen
11 okt 11:15 Urk E5 Tonego E1G co 60527 Freek Jelies
11 okt 08:45 Urk MC2 Rouveen SC MC1 co 77952
11 okt 09:15 Urk MD1 ST Steenwijkerwold-Willemsoord MD1 co 76920
11 okt 14:15 Urk VR1 (zat) SJO EBC/Delfstrahuizen VR1 (zat) co 73988

Uitwedstrijden Urk

Datum Tijd Thuis Kl.kamer Uit Kl.kamer Veld Type Wed
Nr
Scheidsrechter Verzamel Vertrek tijd
04 okt 14:30 AZSV (zat) Urk (zat) co 2752 Fikkert, B.J.
04 okt 15:15 VHK 4 (zat) Urk 10 (zat) co 41992
04 okt 14:30 Staphorst 2 (zat) Urk 2 (zat) co 22870 Jansen, R.
04 okt 12:00 Meppel FC 2 (zat) Urk 3 (zat) co 23464 Hoorn, J
04 okt 13:30 Bant 2 (zat) Urk 4 (zat) co 22405
04 okt 14:45 Urk 5 (zat) Urk 6 (zat) 1 co 37296
04 okt 12:30 Meppel FC 6 (zat) Urk 7 (zat) co 37679
04 okt 09:00 Lemmer B1 Urk B6 co 52730
04 okt 12:15 KFC C1 Urk C1 co 45323 Hofstede, B. ter
04 okt 08:45 Flevo Boys C4 Urk C3 co 47084
04 okt 11:00 Blesse De C1 Urk C4 co 50353
04 okt 08:45 Flevo Boys C7 Urk C7 co 57160
04 okt 10:30 LSC 1890 D1 Urk D1 co 29709
04 okt 11:15 Alcides D1 Urk D2 co 51532
04 okt 11:00 Steenwijk D1 Urk D3 co 51004
04 okt 08:45 Flevo Boys D5 Urk D4 co 53720
04 okt 12:30 Steenwijkerwold D2 Urk D7 co 55924
04 okt 11:00 SJO EBC/Delfstrahuizen D2 Urk D9 co 55762
04 okt 09:00 VHK E1 Urk E3 co 59233
04 okt 09:00 Flevo Boys E4 Urk E4 co 58730
04 okt 10:00 Bant E1 Urk E5 co 59454
04 okt 11:00 Flevo Boys F4 Urk F3 co 65423
04 okt 10:30 SJO EBC/Delfstrahuizen MB1 Urk MB1 co 76417
04 okt 10:30 Genemuiden SC MD2 Urk MD1 co 77000
04 okt 12:00 SVBS'77 VR1 (zat) Urk VR1 (zat) co 73684
11 okt 12:30 Weide De 8 (zat) Urk 5 (zat) co 81972
11 okt 14:00 NOK 3 (zat) Urk 8 (zat) co 37077
11 okt 14:30 Genemuiden SC 11 (zat) Urk 9 (zat) co 39785
11 okt 12:00 Lelystad '67 A1 Urk A1 co 32668 Knol, I.M.
11 okt 14:30 Flevo Boys A3 Urk A2 co 43253
11 okt 12:30 Genemuiden SC B1 Urk B1 co 27357 Wink, J.
11 okt 12:00 VHK B1 Urk B2 co 28097 Wiltens, K.
11 okt 10:30 Tollebeek B1 Urk B3 co 46194
11 okt 10:30 Heerenveense Boys B4 Urk B4 co 53185
11 okt 09:00 SJO RVC B3 Urk B5 co 53124
11 okt 11:00 Weide De C1 Urk C2 co 28606 Moed, K.
11 okt 11:00 Kuinre C1 Urk C5 co 49765
11 okt 08:45 Heerenveense Boys C4 Urk C6 co 57542
11 okt 10:00 Ens D2 Urk D10 co 83382
11 okt 10:30 Flevo Boys D7 Urk D5 co 53725
11 okt 12:45 SWZ Boso Sneek D3 Urk D6 co 56064
11 okt 10:00 MSC D4 Urk D8 co 56444
11 okt 09:00 Olde Veste'54 E1 Urk E1 co 71774
11 okt 10:00 Flevo Boys F1 Urk F1 co 64564
11 okt 09:00 Emmeloord SC F1 Urk F2 co 64770
11 okt 13:00 Creil MB1 Urk MB1 co 76530
11 okt 11:25 VENO MC1 Urk MC1 co 82151

Bijgewerkt op: 02/10/14 - 12:43