SV Urk
Vormtweg 7D
8321 NC Urk

facebook

twitter

youtube


Dayseaday Pupillen toernooi

dayseaday sponsor

Zaterdag 30 Mei is het zover ons eigen Dayseaday pupillentoernooi zal dan worden gespeeld. Bijna 1000 pupillen overspoelen ons mooie sportpark.

De organisatie heeft het de laatste tijd druk gehad om dit toernooi weer goed neer te zetten. We hopen op een mooie dag met een geslaagd toernooi.

In de ochtend spelen de F pupillen van 8:30 tot 12:15 uur.

In de middag spelen de E pupillen van 13:00 tot 17:30 uur.

Van de deelneemers wordt verwacht dat ze 45 minuten voor aanvang van het toernooi aanwezig zullen zijn. We heten onze deelnemers van harte welkom!

Wij zullen er alles aan doen om onze mooie club positief op de kaart te zetten

 


We hebben in Dayseaday de perfecte sponsor gevonden. Zij hebben een hartstikke mooi bedrag beschikbaar gesteld om de kosten te kunnen dekken.

 

Met een groot aantal vrijwilligers zijn we momenteel druk bezig met allerlei voorbereidingen voor het toernooi.
Het toernooi wordt door een grote groep mensen gedragen die op dit moment ook al veel vrijwilligerswerk doen bij onze pupillen.
We verwachten op de dag zelf dan ook al met al 2000 mensen op sportpark de Vormt.

 

Programma

8:30 start van de eerste poulewedstrijden.
17:45 Einde van alle wedstrijden
12:30 Uitreiking van de bekers voor de F pupillen op het hoofdveld.
17:30 Uitreiking van de bekers voor de E pupillen op het hoofdveld.

We hopen dat iedereen zich thuis mag voelen bij onze vereniging. We willen hier in elk geval ons uiterste best voor doen. Dat deze dag een geslaagde dag mag worden waar sportiviteit en plezier de boventoon mag voeren.

Poule indeling

 

De poule indeling voor het Dayseaday Pupillen toernooi:

 

Tijd Poule A (veld 1a)   Tijd Poule E (veld 7a)
08.30 Urk F1 Robur et Velocitas F1   08.30 FVC F3 Volendam F7
08.45 Purmersteijn F1 Fc Assen F1   08.45 CSV’28 F3 Urk F3
09.00 DOVO F1 Urk F1   09.00 sc Genemuiden F3 FVC F3
09.15 Robur et Velocitas F1 Fc Assen F1   09.15 Volendam F7 Urk F3
09.30 Urk F1 Purmersteijn F1   09.30 FVC F3 CSV’28 F3
09.45 DOVO F1 Robur et Velocitas F1   09.45 sc Genemuiden F3 Volendam F7
10.00 Fc Assen F1 Urk F1   10.00 Urk F3 FVC F3
10.15 Purmersteijn F1 DOVO F1   10.15 CSV’28 F3 sc Genemuiden F3
10.30 Robur et Velocitas F1 Purmersteijn F1   10.30 Volendam F7 CSV’28 F3
10.45 Fc Assen F1 DOVO F1   10.45 Urk F3 sc Genemuiden F3
             
Tijd Poule B
(veld 1b)   Tijd Poule F
(veld 7b)
08.30 CSV'28 F1 Flevoboys F1   08.30 Flevoboys F3 VHK F1
08.45 Nec Delfzijl F1 Gvav Rapiditas F1   08.45 Urk F4 Kagia F1
09.00 Blauw Wit’34 F1 CSV'28 F1   09.00 Blauw Wit’34 F4 Flevoboys F3
09.15 Flevoboys F1 Gvav Rapiditas F1   09.15 VHK F1 Kagia F1
09.30 CSV'28 F1 Nec Delfzijl F1   09.30 Flevoboys F3 Urk F4
09.45 Blauw Wit’34 F1 Flevoboys F1   09.45 Blauw Wit’34 F4 VHK F1
10.00 Gvav Rapiditas F1 CSV'28 F1   10.00 Kagia F1 Flevoboys F3
10.15 Nec Delfzijl F1 Blauw Wit’34 F1   10.15 Urk F4 Blauw Wit’34 F4
10.30 Flevoboys F1 Nec Delfzijl F1   10.30 VHK F1 Urk F4
10.45 Gvav Rapiditas F1 Blauw Wit’34 F1   10.45 Kagia F1 Blauw Wit’34 F4
             
Tijd Poule C
(veld 6a)   Tijd Poule G
(veld 8a)
08.30 Heerenveenseboys F1 sc Genemuiden F1   08.30 Urk F7 Heerenveen F9
08.45 Zeerobben F1 Sv Epe F1   08.45 CSV’28 F13      Urk F5
09.00 Purmersteijn F2 Heerenveenseboys F1   09.00 Zeerobben F3 Urk F7
09.15 sc Genemuiden F1 Sv Epe F1   09.15 Heerenveen F9 Urk F5
09.30 Heerenveenseboys F1 Zeerobben F1   09.30 Urk F7 CSV’28 F13     
09.45 Purmersteijn F2 sc Genemuiden F1   09.45 Zeerobben F3 Heerenveen F9
10.00 Sv Epe F1 Heerenveenseboys F1   10.00 Urk F5 Urk F7
10.15 Zeerobben F1 Purmersteijn F2   10.15 CSV’28 F13      Zeerobben F3
10.30 sc Genemuiden F1 Zeerobben F1   10.30 Heerenveen F9 CSV’28 F13     
10.45 Sv Epe F1 Purmersteijn F2   10.45 Urk F5 Zeerobben F3
             
Tijd Poule D
(veld 6b)   Tijd Poule H
(veld 8b)
08.30 CSV'28 F2 Urk F2   08.30 Heerenveen F10 Urk F6
08.45 Volendam F3 Nunspeet F1   08.45 CSV’28 F9 FVC F6
09.00 FVC F1 CSV'28 F2   09.00 vv Balk F3 Heerenveen F10
09.15 Urk F2 Nunspeet F1   09.15 Urk F6 FVC F6
09.30 CSV'28 F2 Volendam F3   09.30 Heerenveen F10 CSV’28 F9
09.45 FVC F1 Urk F2   09.45 vv Balk F3 Urk F6
10.00 Nunspeet F1 CSV'28 F2   10.00 FVC F6 Heerenveen F10
10.15 Volendam F3 FVC F1   10.15 CSV’28 F9 vv Balk F3
10.30 Urk F2 Volendam F3   10.30 Urk F6 CSV’28 F9
10.45 Nunspeet F1 FVC F1   10.45 FVC F6 vv Balk F3

 

 

Indeling F pupillen

 
   
Poule A Poule B
Urk F1  Nec Delfzijl F1
DOVO F1 Flevoboys F1
Purmersteijn F1 Blauw Wit’34 F1
Fc Assen F1 Gvav Rapiditas F1
Robur et Velocitas F1 CSV’28 F1
   
Poule C Poule D
Purmersteijn F2 CSV'28 F2
Zeerobben F1 FVC F1
Sv Epe F1 Volendam F3
Sc Genemuiden F1 Nunspeet F1
Heerenveenseboys F1 Urk F2
   
Poule E Poule F
Sc Genemuiden F3 Urk F4
CSV’28 F3 VHK F1
Urk F3 Blauw Wit’34 F4
Volendam F7 Kagia F1
FVC F3 Flevoboys F3
   
Poule G Poule H
Zeerobben F3 vv Balk F3
CSV’28 F13 CSV’28 F9
Urk F5 FVC F6
Heerenveen F9 Urk F6
Urk F7 Heerenveen F10
   
Aan het eind van de ochtend speelt iedereen nog een finaleronde tegen het team dat in de andere poule gelijk is geeindigd.
Bijv. nr. 1 poule A – nr. 1 poule B  
Nr. 2 poule A – nr. 2 poule B etc.  
   
Bij poule A en B winnen de eerste 3 teams een beker.
Het zelfde geld ook voor poule C en D, E en F, G en H.
   
   

Indeling E pupillen

 

 
Tijd Poule A (veld 7a)   Tijd Poule B (veld 7b)
13.00 Blauw Wit'34 E1 ONS Boso Sneek E1   13.00 Urk E3 FC Emmen E2
13.12 Urk E1 Be Quick 1887 E1   13.12 IJsselmeervogels E2 DESZ E1
13.24 Broeksterboys E1 De Held E1   13.24 SEH E1 Marken E1
13.36 Be Quick 1887 E1 Blauw Wit'34 E1   13.36 DESZ E1 Urk E3
13.48 ONS Boso Sneek E1 De Held E1   13.48 FC Emmen E2 Marken E1
14.00 Broeksterboys E1 Fc Twente E1   14.00 SEH E1 Zeerobben E1
14.12 Blauw Wit'34 E1 Urk E1   14.12 Urk E3 IJsselmeervogels E2
14.24 ONS Boso Sneek E1 Broeksterboys E1   14.24 FC Emmen E2 SEH E1
14.36 De Held E1 Fc Twente E1   14.36 Marken E1 Zeerobben E1
14.48 Be Quick 1887 E1 Broeksterboys E1   14.48 DESZ E1 SEH E1
15.00 Urk E1 De Held E1   15.00 IJsselmeervogels E2 Marken E1
15.12 Fc Twente E1 ONS Boso Sneek E1   15.12 Zeerobben E1 FC Emmen E2
15.24 Broeksterboys E1 Urk E1   15.24 SEH E1 IJsselmeervogels E2
15.36 Fc Twente E1 Blauw Wit'34 E1   15.36 Zeerobben E1 Urk E3
15,48 De Held E1 Be Quick 1887 E1   15,48 Marken E1 DESZ E1
16,00 Urk E1 ONS Boso Sneek E1   16,00 IJsselmeervogels E2 FC Emmen E2
16,12 Be Quick 1887 E1 Fc Twente E1   16,12 DESZ E1 Zeerobben E1
16,24 Blauw Wit'34 E1 Broeksterboys E1   16,24 Urk E3 SEH E1
16,36 Fc Twente E1 Urk E1   16,36 Zeerobben E1 IJsselmeervogels E2
16,48 ONS Boso Sneek E1 Be Quick 1887 E1   16,48 FC Emmen E2 DESZ E1
17,00 De Held E1 Blauw Wit'34 E1   17,00 Marken E1 Urk E3
             
Tijd Poule C (veld 6a)   Tijd Poule D (veld 6b)
13.00 Zeeburgia E4 Deltasports E3   13.00 Swift’64 E1 Blauw Wit’34 E2
13.12 Drachtsterboys E2 Urk E2   13.12 Flevoboys E2 Heerenveen E3
13.24 DOVO E3 Fc Assen E3   13.24 CSV’28 E3 Fc Almere E3
13.36 Urk E2 Zeeburgia E4   13.36 Heerenveen E3 Swift’64 E1
13.48 Deltasports E3 Fc Assen E3   13.48 Blauw Wit’34 E2 Fc Almere E3
14.00 DOVO E3 Gvav Rapiditas E2   14.00 CSV’28 E3 Volendam E5
14.12 Zeeburgia E4 Drachtsterboys E2   14.12 Swift’64 E1 Flevoboys E2
14.24 Deltasports E3 DOVO E3   14.24 Blauw Wit’34 E2 CSV’28 E3
14.36 Fc Assen E3 Gvav Rapiditas E2   14.36 Fc Almere E3 Volendam E5
14.48 Urk E2 DOVO E3   14.48 Heerenveen E3 CSV’28 E3
15.00 Drachtsterboys E2 Fc Assen E3   15.00 Flevoboys E2 Fc Almere E3
15.12 Gvav Rapiditas E2 Deltasports E3   15.12 Volendam E5 Blauw Wit’34 E2
15.24 DOVO E3 Drachtsterboys E2   15.24 CSV’28 E3 Flevoboys E2
15.36 Gvav Rapiditas E2 Zeeburgia E4   15.36 Volendam E5 Swift’64 E1
15,48 Fc Assen E3 Urk E2   15,48 Fc Almere E3 Heerenveen E3
16,00 Drachtsterboys E2 Deltasports E3   16,00 Flevoboys E2 Blauw Wit’34 E2
16,12 Urk E2 Gvav Rapiditas E2   16,12 Heerenveen E3 Volendam E5
16,24 Zeeburgia E4 DOVO E3   16,24 Swift’64 E1 CSV’28 E3
16,36 Gvav Rapiditas E2 Drachtsterboys E2   16,36 Volendam E5 Flevoboys E2
16,48 Deltasports E3 Urk E2   16,48 Blauw Wit’34 E2 Heerenveen E3
17,00 Fc Assen E3 Zeeburgia E4   17,00 Fc Almere E3 Swift’64 E1
             
Tijd Poule E
(veld 8a)   Tijd Poule F
(veld 8b)
13.00 Kampong E2 Urk E4   13.00 IJVV  E2 S.V.I. E4
13.12 CSV’28 E4 IJVV E3   13.12 Heerenveen E2 de Held E3
13.24 Fc Almere E4 Volendam E6   13.24 Blauw Wit’34 E3 Zeewolde E2
13.36 IJVV E3 Kampong E2   13.36 de Held E3 IJVV  E2
13.48 Urk E4 Volendam E6   13.48 S.V.I. E4 Zeewolde E2
14.00 Fc Almere E4 Robur et Velocitas E4   14.00 Blauw Wit’34 E3 Flevoboys E3
14.12 Kampong E2 CSV’28 E4   14.12 IJVV  E2 Heerenveen E2
14.24 Urk E4 Fc Almere E4   14.24 S.V.I. E4 Blauw Wit’34 E3
14.36 Volendam E6 Robur et Velocitas E4   14.36 Zeewolde E2 Flevoboys E3
14.48 IJVV E3 Fc Almere E4   14.48 de Held E3 Blauw Wit’34 E3
15.00 CSV’28 E4 Volendam E6   15.00 Heerenveen E2 Zeewolde E2
15.12 Robur et Velocitas E4 Urk E4   15.12 Flevoboys E3 S.V.I. E4
15.24 Fc Almere E4 CSV’28 E4   15.24 Blauw Wit’34 E3 Heerenveen E2
15.36 Robur et Velocitas E4 Kampong E2   15.36 Flevoboys E3 IJVV  E2
15,48 Volendam E6 IJVV E3   15,48 Zeewolde E2 de Held E3
16,00 CSV’28 E4 Urk E4   16,00 Heerenveen E2 S.V.I. E4
16,12 IJVV E3 Robur et Velocitas E4   16,12 de Held E3 Flevoboys E3
16,24 Kampong E2 Fc Almere E4   16,24 IJVV  E2 Blauw Wit’34 E3
16,36 Robur et Velocitas E4 CSV’28 E4   16,36 Flevoboys E3 Heerenveen E2
16,48 Urk E4 IJVV E3   16,48 S.V.I. E4 de Held E3
17,00 Volendam E6 Kampong E2   17,00 Zeewolde E2 IJVV  E2
             
Tijd Poule G
(veld 9a)   Tijd Poule H
(veld 9b)
13.00 Heerenveense boys E4 Urk E6   13.00 Blauw Wit’34 E5 Robur et Velocitas E6
13.12 CSV’28 E6 Blauw Wit’34 E4   13.12 Blauw Wit’34 E7 IJVV E7
13.24 Drachtsterboys E5 Urk E5   13.24 Urk E7 Heerenveenseboys E7
13.36 Blauw Wit’34 E4 Heerenveense boys E4   13.36 IJVV E7 Blauw Wit’34 E5
13.48 Urk E6 Urk E5   13.48 Robur et Velocitas E6 Heerenveenseboys E7
14.00 Drachtsterboys E5 VHK E2   14.00 Urk E7 Swift'64 E3
14.12 Heerenveense boys E4 CSV’28 E6   14.12 Blauw Wit’34 E5 Blauw Wit’34 E7
14.24 Urk E6 Drachtsterboys E5   14.24 Robur et Velocitas E6 Urk E7
14.36 Urk E5 VHK E2   14.36 Heerenveenseboys E7 Swift'64 E3
14.48 Blauw Wit’34 E4 Drachtsterboys E5   14.48 IJVV E7 Urk E7
15.00 CSV’28 E6 Urk E5   15.00 Blauw Wit’34 E7 Heerenveenseboys E7
15.12 VHK E2 Urk E6   15.12 Swift'64 E3 Robur et Velocitas E6
15.24 Drachtsterboys E5 CSV’28 E6   15.24 Urk E7 Blauw Wit’34 E7
15.36 VHK E2 Heerenveense boys E4   15.36 Swift'64 E3 Blauw Wit’34 E5
15,48 Urk E5 Blauw Wit’34 E4   15,48 Heerenveenseboys E7 IJVV E7
16,00 CSV’28 E6 Urk E6   16,00 Blauw Wit’34 E7 Robur et Velocitas E6
16,12 Blauw Wit’34 E4 VHK E2   16,12 IJVV E7 Swift'64 E3
16,24 Heerenveense boys E4 Drachtsterboys E5   16,24 Blauw Wit’34 E5 Urk E7
16,36 VHK E2 CSV’28 E6   16,36 Swift'64 E3 Blauw Wit’34 E7
16,48 Urk E6 Blauw Wit’34 E4   16,48 Robur et Velocitas E6 IJVV E7
17,00 Urk E5 Heerenveense boys E4   17,00 Heerenveenseboys E7 Blauw Wit’34 E5
   
Poule A Poule B
ONS Boso Sneek E1 IJsselmeervogels E2
Urk E1 DESZ E1
Be Quick 1887 E1 Urk E3
FC Twente E1 FC Emmen E2
Broeksterboys E1 Marken E1
De Held E1 SEH E1
Blauw wit'34 E1 Zeerobben E1
   
Poule C Poule D
Drachtsterboys E2 Flevoboys E2
Urk E2 Heerenveen E3
Zeeburgia E4 Swift’64 E1
Deltasports E3 Blauw Wit’34 E2
Fc Assen E3 Fc Almere E3
DOVO E3 CSV’28 E3
Gvav Rapiditas E2 Volendam E5
   
Poule E Poule F
Urk E4 IJVV E2
IJVV E3 Heerenveen E2
Volendam E6 de Held E3
Fc Almere E4 Zeewolde E2
Robur et Velocitas E4 Blauw Wit’34 E3
CSV’28 E4 Flevoboys E3
Kampong E2 S.V.I. E4
   
Poule G Poule H
Heerenveense boys E4 Blauw Wit’34 E5
CSV’28 E6 Robur et Velocitas E6
Blauw Wit’34 E4 Blauw Wit’34 E6
Urk E5 IJVV E7
Drachtsterboys E5 Heerenveenseboys E7
VHK E2 Urk E6
Urk E6 Swift'64 E3
   
Bij de E pupillen is er alleen een poulefase. De nummers 1 t/m 3 van iedere poule winnen uiteindelijk een beker.

 

Contact personen

Bij onderstaande mensen kunt u terecht met uw vragen.

Naam Functie Tel.nr. Mobiel E-mailadres
Teun van Slooten Toernooicoordinator 684525 06-17003834 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Kees Brouwer Scheidsrechtercoordinator   06-54225289 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Richard van Urk Wedstrijdcoordinatie   06-51190706 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Marten Schraal Catering 690667 06-53720199 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Jonathan Kramer Catering 263596 06-20705430 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Kees Kapitein Accomodatie 686491 06-22563839 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Simon Ras Faciliteiten   06-51350877 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Jurie van den Berg PR 682563 06-23167440 j.vandenberg1@home.n
Theo Wemmers Faciliteiten 688881 06-50627293 Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

 

 

Tijd Poule A (veld 7a)   Tijd Poule B (veld 7b)
13.00 Blauw Wit'34 E1 ONS Boso Sneek E1   13.00 Urk E3 FC Emmen E2
13.12 Urk E1 Be Quick 1887 E1   13.12 IJsselmeervogels E2 DESZ E1
13.24 Broeksterboys E1 De Held E1   13.24 SEH E1 Marken E1
13.36 Be Quick 1887 E1 Blauw Wit'34 E1   13.36 DESZ E1 Urk E3
13.48 ONS Boso Sneek E1 De Held E1   13.48 FC Emmen E2 Marken E1
14.00 Broeksterboys E1 Fc Twente E1   14.00 SEH E1 Zeerobben E1
14.12 Blauw Wit'34 E1 Urk E1   14.12 Urk E3 IJsselmeervogels E2
14.24 ONS Boso Sneek E1 Broeksterboys E1   14.24 FC Emmen E2 SEH E1
14.36 De Held E1 Fc Twente E1   14.36 Marken E1 Zeerobben E1
14.48 Be Quick 1887 E1 Broeksterboys E1   14.48 DESZ E1 SEH E1
15.00 Urk E1 De Held E1   15.00 IJsselmeervogels E2 Marken E1
15.12 Fc Twente E1 ONS Boso Sneek E1   15.12 Zeerobben E1 FC Emmen E2
15.24 Broeksterboys E1 Urk E1   15.24 SEH E1 IJsselmeervogels E2
15.36 Fc Twente E1 Blauw Wit'34 E1   15.36 Zeerobben E1 Urk E3
15,48 De Held E1 Be Quick 1887 E1   15,48 Marken E1 DESZ E1
16,00 Urk E1 ONS Boso Sneek E1   16,00 IJsselmeervogels E2 FC Emmen E2
16,12 Be Quick 1887 E1 Fc Twente E1   16,12 DESZ E1 Zeerobben E1
16,24 Blauw Wit'34 E1 Broeksterboys E1   16,24 Urk E3 SEH E1
16,36 Fc Twente E1 Urk E1   16,36 Zeerobben E1 IJsselmeervogels E2
16,48 ONS Boso Sneek E1 Be Quick 1887 E1   16,48 FC Emmen E2 DESZ E1
17,00 De Held E1 Blauw Wit'34 E1   17,00 Marken E1 Urk E3
             
Tijd Poule C (veld 6a)   Tijd Poule D (veld 6b)
13.00 Zeeburgia E4 Deltasports E3   13.00 Swift’64 E1 Blauw Wit’34 E2
13.12 Drachtsterboys E2 Urk E2   13.12 Flevoboys E2 Heerenveen E3
13.24 DOVO E3 Fc Assen E3   13.24 CSV’28 E3 Fc Almere E3
13.36 Urk E2 Zeeburgia E4   13.36 Heerenveen E3 Swift’64 E1
13.48 Deltasports E3 Fc Assen E3   13.48 Blauw Wit’34 E2 Fc Almere E3
14.00 DOVO E3 Gvav Rapiditas E2   14.00 CSV’28 E3 Volendam E5
14.12 Zeeburgia E4 Drachtsterboys E2   14.12 Swift’64 E1 Flevoboys E2
14.24 Deltasports E3 DOVO E3   14.24 Blauw Wit’34 E2 CSV’28 E3
14.36 Fc Assen E3 Gvav Rapiditas E2   14.36 Fc Almere E3 Volendam E5
14.48 Urk E2 DOVO E3   14.48 Heerenveen E3 CSV’28 E3
15.00 Drachtsterboys E2 Fc Assen E3   15.00 Flevoboys E2 Fc Almere E3
15.12 Gvav Rapiditas E2 Deltasports E3   15.12 Volendam E5 Blauw Wit’34 E2
15.24 DOVO E3 Drachtsterboys E2   15.24 CSV’28 E3 Flevoboys E2
15.36 Gvav Rapiditas E2 Zeeburgia E4   15.36 Volendam E5 Swift’64 E1
15,48 Fc Assen E3 Urk E2   15,48 Fc Almere E3 Heerenveen E3
16,00 Drachtsterboys E2 Deltasports E3   16,00 Flevoboys E2 Blauw Wit’34 E2
16,12 Urk E2 Gvav Rapiditas E2   16,12 Heerenveen E3 Volendam E5
16,24 Zeeburgia E4 DOVO E3   16,24 Swift’64 E1 CSV’28 E3
16,36 Gvav Rapiditas E2 Drachtsterboys E2   16,36 Volendam E5 Flevoboys E2
16,48 Deltasports E3 Urk E2   16,48 Blauw Wit’34 E2 Heerenveen E3
17,00 Fc Assen E3 Zeeburgia E4   17,00 Fc Almere E3 Swift’64 E1
             
Tijd Poule E (veld 8a)   Tijd Poule F (veld 8b)
13.00 Kampong E2 Urk E4   13.00 IJVV  E2 Dos Kampen E3
13.12 CSV’28 E4 IJVV E3   13.12 Heerenveen E2 de Held E3
13.24 Fc Almere E4 Volendam E6   13.24 Blauw Wit’34 E3 Zeewolde E2
13.36 IJVV E3 Kampong E2   13.36 de Held E3 IJVV  E2
13.48 Urk E4 Volendam E6   13.48 Dos Kampen E3 Zeewolde E2
14.00 Fc Almere E4 Robur et Velocitas E4   14.00 Blauw Wit’34 E3 Flevoboys E3
14.12 Kampong E2 CSV’28 E4   14.12 IJVV  E2 Heerenveen E2
14.24 Urk E4 Fc Almere E4   14.24 Dos Kampen E3 Blauw Wit’34 E3
14.36 Volendam E6 Robur et Velocitas E4   14.36 Zeewolde E2 Flevoboys E3
14.48 IJVV E3 Fc Almere E4   14.48 de Held E3 Blauw Wit’34 E3
15.00 CSV’28 E4 Volendam E6   15.00 Heerenveen E2 Zeewolde E2
15.12 Robur et Velocitas E4 Urk E4   15.12 Flevoboys E3 Dos Kampen E3
15.24 Fc Almere E4 CSV’28 E4   15.24 Blauw Wit’34 E3 Heerenveen E2
15.36 Robur et Velocitas E4 Kampong E2   15.36 Flevoboys E3 IJVV  E2
15,48 Volendam E6 IJVV E3   15,48 Zeewolde E2 de Held E3
16,00 CSV’28 E4 Urk E4   16,00 Heerenveen E2 Dos Kampen E3
16,12 IJVV E3 Robur et Velocitas E4   16,12 de Held E3 Flevoboys E3
16,24 Kampong E2 Fc Almere E4   16,24 IJVV  E2 Blauw Wit’34 E3
16,36 Robur et Velocitas E4 CSV’28 E4   16,36 Flevoboys E3 Heerenveen E2
16,48 Urk E4 IJVV E3   16,48 Dos Kampen E3 de Held E3
17,00 Volendam E6 Kampong E2   17,00 Zeewolde E2 IJVV  E2
             
Tijd Poule G (veld 9a)   Tijd Poule H (veld 9b)
13.00 Heerenveense boys E4 Urk E6   13.00 Blauw Wit’34 E5 Robur et Velocitas E6
13.12 CSV’28 E6 Blauw Wit’34 E4   13.12 Blauw Wit’34 E7 IJVV E7
13.24 Drachtsterboys E5 Urk E5   13.24 Urk E7 Heerenveenseboys E7
13.36 Blauw Wit’34 E4 Heerenveense boys E4   13.36 IJVV E7 Blauw Wit’34 E5
13.48 Urk E6 Urk E5   13.48 Robur et Velocitas E6 Heerenveenseboys E7
14.00 Drachtsterboys E5 VHK E2   14.00 Urk E7 Swift'64 E3
14.12 Heerenveense boys E4 CSV’28 E6   14.12 Blauw Wit’34 E5 Blauw Wit’34 E7
14.24 Urk E6 Drachtsterboys E5   14.24 Robur et Velocitas E6 Urk E7
14.36 Urk E5 VHK E2   14.36 Heerenveenseboys E7 Swift'64 E3
14.48 Blauw Wit’34 E4 Drachtsterboys E5   14.48 IJVV E7 Urk E7
15.00 CSV’28 E6 Urk E5   15.00 Blauw Wit’34 E7 Heerenveenseboys E7
15.12 VHK E2 Urk E6   15.12 Swift'64 E3 Robur et Velocitas E6
15.24 Drachtsterboys E5 CSV’28 E6   15.24 Urk E7 Blauw Wit’34 E7
15.36 VHK E2 Heerenveense boys E4   15.36 Swift'64 E3 Blauw Wit’34 E5
15,48 Urk E5 Blauw Wit’34 E4   15,48 Heerenveenseboys E7 IJVV E7
16,00 CSV’28 E6 Urk E6   16,00 Blauw Wit’34 E7 Robur et Velocitas E6
16,12 Blauw Wit’34 E4 VHK E2   16,12 IJVV E7 Swift'64 E3
16,24 Heerenveense boys E4 Drachtsterboys E5   16,24 Blauw Wit’34 E5 Urk E7
16,36 VHK E2 CSV’28 E6   16,36 Swift'64 E3 Blauw Wit’34 E7
16,48 Urk E6 Blauw Wit’34 E4   16,48 Robur et Velocitas E6 IJVV E7
17,00 Urk E5 Heerenveense boys E4   17,00 Heerenveenseboys E7 Blauw Wit’34 E5

Media

Sponsor D1


sponsor d1 2